Xbox Game Pass'e aile planı ekleniyor - Haberler
Haberi Paylaş

Xbox Game Pass'e aile planı ekleniyor

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Xbox Game Pass'e aile planı ekleniyor

Teknolojide dünya devi Microsoft, bu yıl içerisinde Xbox konsollarında ücretli abonelik sistemi olan Xbox Game Pass'e yeni bir abonelik sistemi getireceğini bildirdi. Xbox Game Pass'e gelecek yeni abonelik planının ise Xbox Game Pass aile planı olacağı bildiriliyor.

Xbox Game Pass'e eklenecek bu yeni plan sayesinde tek bir abonelik ile birden fazla kullanıcı aynı Xbox Game Pass'i kullanabilecek. Yeni planın, aynı merkezi Game Pass hesabına en fazla beş kullanıcının erişmesine izin vereceği düşünülüyor.

XBOX GAME PASS'E AİLE PLANI EKLENİYOR

Netflix, Spotify ve benzeri uygulamalarda bulunan abonelik planlarında bulunan aile planı Xbox Game Pass'e de ekleneceği bildirildi. Aile planının Xbox Game Pass Ultimate'e dâhil mi olacağı yoksa hizmetin bireysel konsol veya PC oyuncuları için de kullanıp kullanılmayacağı belirlenmedi.

EN FAZLA BEŞ KİŞİ KULLANABİLECEK

Xbox Game Pass'e rakip olan Sony, PlayStation Plus aboneliğini yenileyerek 700'den fazla oyunu kütüphanesine ekledi ve Game Pass tarzı bir abonelik sundu. Bunun üzerine Xbox tarafında da yenilikler geliyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bilgilerimize göre, Xbox Game Pass aile planı için daha yüksek bir katmanda ödeme yapmak, tüm kütüphanedeki oyunlar için beş oyuncu için net erişim sağlayacak ve bugün gerektiği gibi beş ayrı Xbox Game Pass hesabı için ödeme yapmaktan çok daha ucuz olacaktır. Microsoft'un Office 365 için hâlihazırda kullanılmakta olan Aile Hesabı sistemini kullanan aynı ülkedeki oyuncular, Netflix ile aynı şekilde merkezi bir hesap sahibi tarafından yönetilen tek bir XBOX GAME PASS aboneliğini kullanarak birlikte oynayabilecekler.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Xbox Game Pass, xbox series x, Microsoft, Xbox One, Xbox 360, xbox, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title