Haberi Paylaş

Witcher dizisinde yer alan Henry Cavill, başka bir oyun filminde rol almak istediğini açıkladı

Gamegar Haberleri

İngiliz asıllı aktör Henry Cavill, video oyunundan esinlenen Netflix dizisi The Witcher'da rol aldıktan sonra başka bir video oyunun filminde rol almak istediğini açıkladı.

İspanya'da The Witcher dizisinin ikinci sezon prömiyerine katılan Henry Cavill, yaptığı bir röportajda oynamaya yeni başladığı bir video oyununun film uyarlamasında rol almak istediğini açıkladı.

VAHŞİ BATI FİLMİNDE ROL ALMAK İSTİYOR

Netflix dizisi The Witcher'ın Madrid'de gerçekleşen ikinci sezon prömiyerinde Henry Cavill'e yöneltilen sorular arasında hangi video oyununun bir Netflix filmi veya dizisinde rol almak isterdiniz sorusuna karşılık olarak vahşi batı kovboy oyunu olan Red Dead Redemption'ın uyarlamasında rol almak isteyeceğini açıkladı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

EĞLENCELİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM

Henry Cavill, Madrid'te yaptığı röportajda, "Bu zor bir şey, çünkü hem bir IP'yi hem de bir şirketi birbirine bağlıyorsun, ki bu gerçekten zor bir şey. Bu yüzden kesinlikle kendimi bununla köşeye sıkıştırmak istemiyorum, ama dışarıda bir sürü oyun var… Aslında Red Dead Redemption 2 oynamaya başladım ve gerçekten zevk alıyorum. Böyle bir oyunun filme dönüşmesinin eğlenceli olacağını düşünüyorum." Sözlerine yer verdi.

Witcher dizisinde yer alan Henry Cavill, başka bir oyun filminde rol almak istiyor

Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption Henry Cavill The Witcher Gamegar Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title