Haberler

  Unreal Engine 5'li GTA 4 remake harika görünüyor

  Güncelleme:

  GTA 4 Remake Unreal Engine 5 ile geliştirilseydi nasıl görünürdü? İşte tamamen yenilenmiş Niko Bellic ve Liberty City.

  Grand Theft Auto serisinin en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen GTA 4, Rockstar Games'ten remaster veya remake almaktan çok uzakta. Bugüne kadar birçok söylenti yayıldı, ancak doğrulanmadı. Rockstar'ın halihazırda GTA 6'ya yöneldiğini de biliyoruz. Bir GTA 4 hayranı ise oyunun Unreal Engine 5'te nasıl görüneceğini ortaya koydu.

  GTA 4 VE NIKO BELLIC'E UNREAL ENGINE 5 MAKYAJI

  Max Payne, GTA San Andreas ve GTA 3 gibi eski oyunları Unreal Engine 5'te yeniden tasarlayan TeaserPlay isimli YouTube kanalı, şimdi de GTA 4'ü ele aldı. Hem oyunun haritası hem de ana karakter Niko Bellic yeniden tasarlandı.

  Video, GTA 4'ün baş kahramanı Niko Bellic'in Liberty City'deki çeşitli bölgelerde dolaşmasını ele alıyor. Ayrıca Unreal Engine 5 ile tasarlanmış konsept çalışması, ara sahnelerin ve oynanışın nasıl olacağını da ortaya koydu.

  2008 yılında çıkış yapan GTA 4, PS3 ve Xbox 360 konsollarında başyapıtı haline gelmişti. Ayrıca oyun için The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony adlı iki genişleme paketi yayınlanmıştı.

  Günümüzde birçok oyuncu hala GTA 4'ün remaster veya remake sürümünü görmek istiyor. Aslında Rockstar, bir süre önceye kadar GTA 4 ve Red Dead Redemption remake'i üzerinde çalışıyordu. Fakat GTA Trilogy'nin başarısızlığı ve GTA 6'dan sonra iptal etmeye karar verdi.

  Yine de, Unreal Engine 5 ile tasarlanan GTA 4 konsepti oldukça başarılı duruyor. Orijinal oyunun soğuk renklerinden uzak olsa da, Liberty City'nin yenilenmiş hali dikkat çekiyor. Rockstar'ın ilerleyen yıllarda GTA 4 Remake geliştirip geliştirmeyeceği ise belirsiz.

  Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  Kaynak: Shiftdelete / Gamegar

  Unreal Engine Haberler

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

  İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

  İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

  '7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

  "7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

  Bakmadan Geçme

  Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
  Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

  Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title