Haberler

The Fate of Baldr'ın yeni sinematik fragmanını yayınladı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Norveçli Indie oyun stüdyosu Ananki Game Studio, yepyeni The Fate of Baldr sinematik fragmanını yayınladı. Kaynak madenciliği yaparken ve becerilerinizi geliştirirken geminizi efsanevi patronlara karşı savunun. Strateji, fetih ve zafer dolu bir yolculuk için tek başınıza savaşın veya çevrimiçi işbirliği modunda arkadaşlarınızla takım kurun.

Bir grup Viking savaşçısı, uzay gemilerini yabancı bir dünyaya yanaştırır ancak çok geçmeden düşman bölge sakinlerinin saldırısına uğrar. Gelişmiş ateşli silahlarını ve savunma kulelerini kullanarak saldırganlarla cesurca savaşırlar. Savaş sertleştikçe Vikingler tüm evrenin kaderinin tehlikede olduğunu biliyor.

THE FATE OF BALDR'DAN SİNEMATİK FRAGMAN YAYINLANDI

Ananki Game Studio tarafından geliştirilip yayınlanan TPS tek oyunculu strateji ve kule savunma oyunu The Fate of Baldr, Steam'de çıkış yapmaya yakın oyundan bir yeni sinematik fragmanı yayınlandı.

OYUN HAKKINDA

Destansı bir kule savunma macerasında Vikinglere katılın! Kaynak madenciliği yaparken ve becerilerinizi geliştirirken geminizi efsanevi patronlara karşı savunun. Strateji, fetih ve zafer dolu bir yolculuk için tek başınıza savaşın veya çevrimiçi işbirliği modunda arkadaşlarınızla takım kurun.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title