Haberler

The Fate of Baldr'ın yeni sinematik fragmanını yayınladı

Güncelleme:

Norveçli Indie oyun stüdyosu Ananki Game Studio, yepyeni The Fate of Baldr sinematik fragmanını yayınladı. Kaynak madenciliği yaparken ve becerilerinizi geliştirirken geminizi efsanevi patronlara karşı savunun. Strateji, fetih ve zafer dolu bir yolculuk için tek başınıza savaşın veya çevrimiçi işbirliği modunda arkadaşlarınızla takım kurun.

Bir grup Viking savaşçısı, uzay gemilerini yabancı bir dünyaya yanaştırır ancak çok geçmeden düşman bölge sakinlerinin saldırısına uğrar. Gelişmiş ateşli silahlarını ve savunma kulelerini kullanarak saldırganlarla cesurca savaşırlar. Savaş sertleştikçe Vikingler tüm evrenin kaderinin tehlikede olduğunu biliyor.

THE FATE OF BALDR'DAN SİNEMATİK FRAGMAN YAYINLANDI

Ananki Game Studio tarafından geliştirilip yayınlanan TPS tek oyunculu strateji ve kule savunma oyunu The Fate of Baldr, Steam'de çıkış yapmaya yakın oyundan bir yeni sinematik fragmanı yayınlandı.

OYUN HAKKINDA

Destansı bir kule savunma macerasında Vikinglere katılın! Kaynak madenciliği yaparken ve becerilerinizi geliştirirken geminizi efsanevi patronlara karşı savunun. Strateji, fetih ve zafer dolu bir yolculuk için tek başınıza savaşın veya çevrimiçi işbirliği modunda arkadaşlarınızla takım kurun.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Gamegar Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Macron'dan Filistin sözü: Gerekli reformlar yapılırsa tanırız

Macron'dan Filistin sözü: Gerekli reformlar yapılırsa tanırız

Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

Bakmadan Geçme

30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Voleybolda yeşil kart nedir, yeşil kart neden gösterilir? #129342 Arda Güler'in bonservis bedeli ne kadar? İşte Arda Güler'in piyasa değeri 28 Temmuz Tiktok kapanıyor mu? #129300 Aziz Yıldırım'ın stadyum projesi! Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu stadı kapasitesi ne kadar olacak? Ali Koç'un açıklayacağı teknik direktör kim, ne zaman açıklayacak?
Çorum'un Alaca ilçesini sel vurdu! Evler ve tarım arazileri sular altında kaldı

Çorum'un Alaca ilçesini sel vurdu! Evler ve tarım arazileri sular altında kaldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title