Haberler

Steam'de haftanın en çok satanları açıklandı! 13 – 19 Şubat 2023

Güncelleme:

Steam'in 13 – 19 Şubat 2023 tarihleri arasında en çok satan oyunları açıklandı. En çok satanın açıklandığı listede ilk 10'da oyunlar ve donanımlar yer aldı. Kimi oyunlar yükselirken, kimi oyunlar listede geriledi. Bazıları ise listede sırasını korumaya devam etti. İşte Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu.

Steam veri tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti kişiler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin ilk 10 sırası geçen hafta ile hemen hemen aynı. Peki, Steam'de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM'DE HAFTANIN EN ÇOK SATANLARI – 19 ŞUBAT

  1. Hogwarts Legacy
  2. Hogwarts Legacy Digital Deluxe Edition
  3. Steam Deck
  4. Call of Duty Modern Warfare II
  5. WILD HEARTS
  6. WILD HEARTS Standard Edition
  7. Destiny 2: Lightfall + Annual Pass
  8. Returnal
  9. CS: GO Prime Status Upgrade
  10. Pharaoh: A New Era
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Steam'de haftanın en çok satanları açıklandı! 13 – 19 Şubat 2023

Steam'de haftanın en çok satan oyunlarında bir önceki hafta olduğu gibi Hogwarts Legacy, ilk sırada yer alırken Digital Deluxe sürümü ise ikinci sırada yer aldı. Steam'in taşınabilir PC'si Steam Deck, üçüncü sıraya yükselirken hemen arkasına ise COD Modern Warfare II yerleşti.

Geçen hafta çıkış yapan WILD HEARTS, iki sürümü ile listede beşinci ve altıncı sıralarda yer alırken bir önceki haftaya oranla bir sıra yükselen Destiny 2: Lightall + Annual Pass yedinci sıraya, PlayStation'ın özel oyunu Returnal, sekizinci sıraya, bir önceki hafta son sırada yer alan CSGO Prime Status ise dokuzuncu sıraya yerleşti. Son sırada ise bağımsız stüdyo tarafından geliştirilen Pharaoh: A New Era yer aldı.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Güncel Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title