Haberler

Steam, 2023 yılının indirim tarihlerini açıkladı

Güncelleme:

Popüler dijital video oyun dağıtımcısı Steam, oyuncuların en çok merak ettiği konulardan olan 2023 yılının indirim tarihlerini netliğe kavuşturdu. Steam'deki dört büyük mevsim indirimleri ve festival indirimlerinin tarihleri belli oldu. Peki, Steam 2023 indirim tarihleri neler? Steam 2023 indirimleri ne zaman?

Steam kullanıcılarının istek listesine ekleyip bir sonraki indirim ile almayı beklediği oyunları alacağı Steam 2023 yılı indirim tarihleri açıklandı. İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış dahil olmak üzere dört büyük mevsim indirimi, gizem, bulmaca, spor, gizlilik, görsel, strateji ve cadılar bayramı indiriminin tarihleri açıklandı. İşte, Steam 2023 indirim tarihleri…

STEAM 2023 İNDİRİM TARİHLERİ

 • Gizem Festivali: 20 – 27 Şubat 2023
 • İlkbahar İndirimi: 16 – 23 Mart 2023 (büyük mevsimsel indirim)
 • Bulmaca Festivali: 24 Nisan – 1 Mayıs 2023
 • Spor Festivali:15 – 22 Mayıs
 • Next Fest: 19 – 26 Haziran
 • Yaz İndirimi: 29 Haziran – 13 Temmuz (büyük mevsimsel indirim)
 • Gizlilik Festivali:24 – 31 Temmuz
 • Görsel Roman Festivali: 7 – 14 Ağustos
 • Strateji Festivali:28 Ağustos – 4 Eylül
 • SHMUP Festivali: 25 Eylül – 2 Ekim
 • Next Fest: 9 – 16 Ekim
 • Steam Çığlık Festivali'nin (Cadılar Bayramı) Dönüşü: 26 Ekim – 2 Kasım
 • Sonbahar İndirimi: 21 – 28 Kasım (büyük mevsimsel indirim)
 • Kış İndirimi: 21 Aralık – 4 Ocak (büyük mevsimsel indirim)
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Steam, 2023 yılının indirim tarihlerini açıkladı

BÜYÜK MEVSİMSEL İNDİRİMLER

Yılda dört defa Steam genelinde gerçekleşen mevsimsel indirim etkinlikleri düzenleriz. Çıkmış her oyun bu etkinliklere indirimle katılabilir.

FESTİVAL İNDİRİMLERİ

Bu festivallerin her biri belirli bir kategori temasında gerçekleşir ve katılacak oyunlar da bu tema dâhilinde olmalıdır. Bu etkinliklerde öncelik indirimli oyunlara verilir ancak ücretsiz oyunlara, yaklaşan oyunlara ve demosu olan oyunlara da yer verilir.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Twitch kapandı mı? Twitch neden kapandı, sebebi ne? Twitch'e yasak mı geldi, neden girilmiyor? Hull City - WBA maçı hangi kanalda, saat kaçta? Hull City - WBA maçı nereden izlenir? PROTEİN TOZU ZARARLI MI? Protein tozu kilo almak, kilo vermek için kullanılır mı? Protein tozunun zararı var mı, her gün kullanılır mı? YAZ TATİLİ KISALDI MI? Yaz tatili kaç gün oldu, kısaltıldı mı? İşte MEB'den yaz tatili açıklaması! KAYSERİSPOR – ÜMRANIYESPOR CANLI: Bandırmaspor – Ümraniyespor maçı nereden, nasıl izlenir? Bandırmaspor Ümraniyespor canlı yayın linki! KAYSERİSPOR – ANKARAGÜCÜ CANLI: Kayserispor – Ankaragücü maçı nereden, nasıl izlenir? Kayserispor Ankaragücü canlı yayın linki! Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı nereden izlenir? Kayserispor - Ankaragücü maçı hangi kanalda, saat kaçta? Kayserispor - Ankaragücü maçı nereden izlenir? Hasan Hüseyin Korkmazgil neden öldü? Hasan Hüseyin Korkmazgil ölüm sebebi ne? Dinimizde kandil var mı? İslam'da kandil var mıdır? İslamiyet'te Kandil gecesinin yeri ve önemi nedir? Bir yılda kaç kandil var? Bir yılda kaç kere kandil olur, kaç tane vardır? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 24 Şubat Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Berat kandili hangi ibadetler yapılır? Berat kandilinde oruç tutulur mu, ne namazı kılınır? 24 Şubat kandil mi? Yarın kandil mi? Bugün ne kandili, hangi kandil? Berat kandili hangi gece? Tolga Sarıtaş nişanlandı mı? Tolga Sarıtaş kiminle evlendi, nişanlandı?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title