Haberler

Sons of the Forest, Steam'de anlık oyuncu rekoru kırdı

Güncelleme:

23 Şubat'ta piyasaya sürülen açık dünya hayatta kalma oyunu Sons Of The Forest, Erken Erişim lansmanı sonrası ilk 24 saatte 300 binden fazla oyuncuya ulaştı.

SONS OF THE FOREST, STEAM'DE 300 BİNDEN FAZLA OYUNCUYA ULAŞTI

Dijital video oyun dağıtımcısı Steam'in istatistiksel veriler sunan internet sitesi SteamDB'de yer alan raporlara göre Sons Of The Forest, Erken Erişim lansmanı ile piyasaya sürüldükten 24 saat sonra Steam'de 350,105 eş zamanlı oyuncuya ulaştı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Ayrıca Sons of the Forest'ın lansmanı sırasında Twitch'te 777,579 izleyici ile rekor kırdı. Steam'de lansmanı sonrası en çok satanlar arasında ilk sırada yer aldı. Geliştirici ekip, Sons of the Forest'ın ilk 24 saatteki satış rakamlarını takipçileriyle paylaştı.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Sons of the Forest Steam Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title