Haberler

Riot Games, Valorant'ta Oni 2.0 paketini duyurdu

Güncelleme:

Riot Games'in oynaması ücretsiz popüler FPS nişancı oyunu Valorant, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık üç yıl sonra Oni 2.0 paketi için bir fragman yayınladı.

Valorant'ta yayınlanan ilk Oni paketi, Temmuz 2020'de oyunun piyasaya sürülmesinden yaklaşık iki ay sonra oyuna eklendi. O zamandan beri, cilt çizgisi feodal Japonya ve mitoloji temaları için oyuncular tarafından büyük ilgi gördü.

VALORANT ONI 2.0 SİLAH PAKETİ DUYURULDU

Valorant'ın ilk döneminde yayınlanan Reaver ve Prime gibi paketler 2.0 güncellemesini aldı. Oyuncuların sevdiği bir diğer silah kostüm paketi olan Oni de yıllar sonra 2.0 güncellemesini aldığı duyuruldu.

Valorant'ın Twitter hesabından duyurulan Oni 2.0 paketi, sakura ağacı altında toprağa saplanmış dört adet Oni 2.0 paketinde yer alacak katanalar yer alıyor. Valorant, 27 Şubat Pazartesi günü yayınladığı fragmanda ise Oni 2.0'ın sinematik duyurusunu yaptı.

Riot Games, Valorant'ta Oni 2.0 paketini duyurdu

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Valorant Oni 2.0 paketinde Vandal, Bulldog, Ares, Frenzy ve Katana silahları için Episode 6 Act 2'de oyuna eklenecek. İlk Oni paketinde ise Phantom, Guardian, Bucky ve Shorty yer alıyordu.

VALORANT ONI 2.0 FİYATI NE KADAR?

Paket, eski kaplamaların diğer ikinci sürümleri gibi, gerekli miktarda VP satın almak için yaklaşık 7.100 ile 8.700 VP arasında satışa sunulması bekleniyor.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Valorant Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title