Haberler

PUBG Mobile M20 ne zaman gelecek? M20 Royale Pass ne zaman?

Güncelleme:

Mobil oyunların vazgeçilmezi olan popüler Battle Royale oyunu PUBG Mobile'ın mevcut sezonu M18 Royale Pass'in bitimine az kaldı. Peki, PUBG Mobile yeni sezon ne zaman? PUBG Mobile 19. sezon ne zaman gelecek? M20 Royale Pass ne zaman? PUBG Mobile M20 Royale Pass kaç UC? PUBG Mobile sezon ne zaman bitiyor? PUBG Mobile 20. sezon ne zaman? Detayları haberimizde…

Mobil oyunlar arasında açık ara önde giden popüler battle royale oyunu PUBG Mobile'ın oyuncuları, yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyor. "PUBG Mobile M20 ne zaman gelecek?" şeklinde aratılan soruların cevabını sizler için araştırdık. Peki, PUBG Mobile m20 ne zaman gelecek? PUBG Mobile M20 Royale Pass ne zaman gelecek? PUBG Mobile M20 Royale Pass kaç UC? PUBG Mobile 20. sezon ne zaman? PUBG Mobile sezon ne zaman bitiyor? İşte detaylar…

PUBG MOBILE M20 NE ZAMAN GELECEK?

PUBG Mobile'ın mevcut sezonu M19 Royale Pass, 16 Şubat Perşembe günü sona erecek. PUBG Mobile'ın yeni sezonu M20 ise 17 Şubat Cuma günü başlayacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PUBG MOBILE M20 ROYALE PASS NE ZAMAN GELECEK?

PUBG Mobile'ın M20 Royale Pass'i 17 Şubat Cuma günü yeni sezonun başlamasıyla oyuna gelecek.

PUBG MOBILE M20 ROYALE PASS KAÇ UC?

 • Royale Pass -360 UC
 • Elite Royale Pass - 960 UC

PUBG MOBILE M20 ROYALE PASS ÖDÜLLERİ

PUBG Mobile oyuncularının en çok merak ettiği konular arasında Royale Pass ödülleri de yer alıyor. PUBG Mobile M20 Royale Pass ile oyunculara verilecek ödüller açıklandı.

 • RP 1 : Tavşan Üniforma Seti ve Yaldızlı Ejderha Kemiği – Mosin-Nagant
 • RP 5 : Tavşan Üniforma Örtüsü ve Görev Kartı
 • RP 10 : Mousy Knockout Sırt Çantası ve 500 BP
 • RP 15 : Neşeli An ifadesi, RP Avatarı (M20) ve Taş Figür Süsü
 • RP 20: Siber Dedektif Paraşütü ve Yaldızlı Kule Sersemletme Bombası
 • RP 23 : Futbol Ateşi Örtüsü
 • RP 25 : Futbol Ateşi Seti ve RP Rozeti (M20)
 • RP 30 : Rash Shark Buggy ve bir ifade (animasyon henüz yayınlanmadı)
 • RP 35 : Kozmik Harabe – UMP45
 • RP 40 : Teleskopik Yumruk – DBS
 • RP 50 : Özel setler
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Pubg Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title