Haberler

Marvel's Spider-Man 2'nin çıkış tarihi açıklandı! Spider-Man 2 ne zaman çıkacak?

Güncelleme:

PlayStation Blog Muhabiri De'Angelo Epps'in paylaştığı gönderide Marvel's Spider-Man 2'nin PlayStaiton 5'e çıkış tarihini açıklandı. Ayrıca PlayStation 5'in yanı sıra önümüzdeki sene çıkması beklenen oyunlara da göz attı. Peki, Marvel's Spider-Man 2 ne zaman çıkacak? Forspoken ne zaman çıkacak? Hogwarts Legacy PlayStation ne zaman çıkacak? Resident Evil 4 Remake PlayStation ne zaman çıkacak? Detayları haberimizde...

2022 yılının sonuna doğru yaklaştıkça önümüzdeki senelerde piyasaya sürülmesi beklenen oyunların çıkış tarihine göz atan De'Angelo Epps, PlayStation Blog'da yaptığı paylaşım ile Marvel's Spider Man 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Peki, Marvel's Spider-Man 2 ne zaman çıkacak? Forspoken ne zaman çıkacak? Hogwarts Legacy PlayStation ne zaman çıkacak? Resident Evil 4 Remake PlayStation ne zaman çıkacak?

MARVEL'S SPIDER-MAN 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Insomniac Games'in geliştiriciliğini yaptığı Marvel's Spider-Man 2, 2023 sonbaharında PlayStation 5 için piyasaya sürülecek. Marvel's Spider-Man 2, PlayStation 4 konsoluna çıkış yapmayacak.

Marvel's Spider-Man ve Marvel's Spider-Man: Miles Morales olaylarının ardından, Peter Parker ve Miles Morales'in Spider-ikilisi, Marvel's Spider-Man serisinin bir sonraki gişe rekorları kıran aksiyon bölümünde geri dönüyor. Oyun hakkında hala çok şey açıklandı ve son iki oyunun kalitesinden yola çıkarak, fantastik yeni bir orijinal Spider-Man macerasına girmek zorundayız.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Geliştirici ekip Insomniac Games'in yaptığı açıklamada ise aşağıdaki sözlere yer verildi:

"PlayStation Studios için nasıl bir yıl oldu; Burada Insomniac Games'te akranlarımızın çalışmalarına mutlak bir hayranlık duyduk. Başarılı geçen 2022 yılı için herkese tebrikler... ve gelecek yıl, Marvel's Spider-Man 2'yi önümüzdeki sonbaharda piyasaya sürülmeye hazır hale getirmeye devam ettiğimiz kadar heyecan verici olacak."

FORSPOKEN NE ZAMAN ÇIKACAK?

Square Enix'in yayıncılığını yaptığı Forspoken'ın çıkış tarihi ise 24 Ocak 2023 olarak belirlendi. Forspoken, yalnızca PlayStation 5 konsolu için çıkış yapacak.

DUALSENSE EDGE KABLOSUZ KONTROL CİHAZI ÇIKIŞ TARİHİ

PlayStation'ın yeni kablosuz kontrol cihazı DualSense Edge, 26 Ocak 2023 tarihinde çıkış yapacak.

HOGWARTS LEGACY PLAYSTATION'A NE ZAMAN ÇIKACAK?

Harry Potter evreninde geçecek açık dünya aksiyon macera rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023'te PlayStation 5 konsolu için çıkış yapacakken 4 Nisan 2023 tarihinde ise PlayStation 4 oyuncuları ile buluşacak.

PLAYSTATION VR 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

PlayStaiton oyun konsolunun yeni nesil sanal gözlüğü PlayStation VR2, 22 Şubat 2023 tarihinde birçok yeni VR oyunu ile piyasaya sürülecek.

DESTINY 2 LIGHTFALL NE ZAMAN ÇIKACAK?

Bungie'nin PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsolları için de piyasaya süreceği Destiny 2: LightFall, 28 Şubat 2023 tarihinde çıkış yapacak.

RESIDENT EVIL 4 REMAKE NE ZAMAN ÇIKACAK?

Capcom'ın korku oyunu Resident Evil 4 Remake, 24 Mart 2023 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapacak.

FINAL FANTASY XVI NE ZAMAN ÇIKACAK?

Fantezi RPG hayranlarını sevindirecek bir haber de Final Fantasy XVI'den geldi. Square Enix'in yayıncılığını yaptığı Final Fantasy XVI, 2023'ün ikinci çeyreğinde PlayStation 5'e çıkış yapacak.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

PlayStation 4 Playstation Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title