Haberler

  Lüks mücehver firması Tiffany & Co., LCK ile işbirliğine gidiyor!

  Abone Ol

  Lüks mücehver firması Tiffany & Co., LCK ile üç yıllık bir birlikteliğe gideceğini açıkladı. Önümüzdeki üç yılda sezon şampiyonları bu firmanın özel olarak ürettiği şampiyonluk yüzüklerine sahip olacak!

  Bu işbirliği, 'in bir makalesinin çevirisinden ortaya çıktı. 28 Ağustos'ta bitecek bu mevsim itibariyle başlayan bu ortaklıkta kazanan oyuncular çeşitli ödüller alacak. Finali kazanan her oyuncu özel tasarım bir yüzük alacak ve finallerin en değerli oyuncusu da özel bir bileklik alıyor olacak.

  Geçmişte de bazı senelerde LCK, kazanan takımların oyuncularına yüzük vermişti fakat resmi bir ödül değildi. Bu işbirliği sonucunda verilecek ödüller ise ilk kez resmi olarak verilmiş olacak.

  Lüks Mücehver Firması Tiffany & Co., LCK İle İşbirliği

  Tiffany & Co., 1837 yılında Amerika'da kurulmuş bir lüks mücevher firması. Her yıl NFL, Super Bowl, MLB ve NBA gibi farklı ve büyük spor dallarında değerli ödüller verdiği bilinen bir firma.

  LCK playoffları, Nongshim RedForce'un Afreeca Freecs'i yenmesi ile dün başladı. Kalan maçlar ise bugünlerde oynanmaya devam ediyor olacak. Son haftalardaki peformanslar dikkate alındığında, son dünya şampiyonu DAMWON Kia yeniden favori olarak görünüyor. Sezon içerisinde inişli çıkışlı bir görünüm sergilemiş olsalar da playofflara girerken gayet iyi görünmeyi başardılar. Onlar da diğer mücadele eden takımlar gibi LCK şampiyonu olmaya ve ilk kez verilecek yüzüklerin sahibi olmaya çalışacaklar!

  Kaynak: Playerbros / Gamegar

  Tiffany Gamegar Haberler

  Bakmadan Geçme

  Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title