Haberler

Hogwarts Legacy kırıldı

Güncelleme:

Harry Potter evreninde geçen açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'nin 10 Şubat'ta piyasaya sürülmesinin ardından PC oyuncuları tarafından "Hogwarts Legacy kırıldı mı?" şeklinde araştırmalar yapılmaya başlandı. Popüler Hacker Empress'in gündeminde olan Hogwarts Legacy ise söz verildiği üzere 10 gün içerisinde kırıldı.

HOGWARTS LEGACY KIRILDI

Güvenlik yazılımı Denuvo ile korunan Hogwarts Legacy, hacker Empress'e göre 10 gün içerisinde kırıldı. Henüz beta aşamasında olan Crack, önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

Empress'in Telegram grubundan 170 bini aşkın üyesine Hogwarts Legacy'nin crack aşamasında Beta 2'ye geldiğini ve betayı test etmek için gönüllü oyuncular aradığını bildirdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Hogwarts Legacy kırıldı

OYUNLARI KORSAN OYNAMAK GÜVENLİ Mİ?

Oyunları satın almak yerine korsan olarak indirmek güvenli değildir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz oyun dosyalarının içerisinde korsan yazılımlar bulunabilir ve bilgisayarınızdaki tüm dosyalara erişerek bilgileriniz ele geçirilebilir.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy Gamegar Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title