Haberler

Assassin's Creed Valhalla'da Pac-Man'e ait Easter Egg bulundu

Güncelleme:

Bir Assassin's Creed Valhalla oyuncusu, ikonik arcade oyun olan Pac-Man'e ait Easter Egg buldu.

Assassin's Creed Valhalla'nın birinci yıl dönümüne sadece bir ay kala Ubisoft, topluluğu için sürekli içerik sağlamak için adımlar atıyor. Bu, yakın zamanda güncellenen Assassin's Creed Valhalla yol haritasında ve birçok oyuncunun muhtemelen dört gözle beklediği keşif turunda görülebilir.

Güncellemelerin gelmesini beklemek, hevesli oyuncuların kendileri için oyun içerisinde yeni şeyler keşfetmesine neden olabiliyor. Bir oyuncu Assassin's Creed Valhalla oynarken Pac-Man Easter Egg'i buldu ve bunu Reddit'te paylaştı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Reddit kullanıcısı DasKrauts, oyun içinde keşif yaparken çektikleri rastgele bir fotoğrafı paylaştı. İlk bakışta, fotoğraf sadece ahşap bir masaya yayılmış basit bir yemek gibi gözükmektedir. Bununla birlikte, daha yakından incelendiğinde, oyuncular arcade oyununda nokta yerken peynir tekerleğinin ve kırmızı meyvelerin durduğu yeri Pac-Man'e benzediğini fark edip r/AcValhalla reddit kanalında paylaştı.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Ubisoft Haberler

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title