God of War Ragnarok ne zaman çıkacak? God of War Ragnarok çıkış tarihi! - Haberler
Haberi Paylaş

God of War Ragnarok ne zaman çıkacak? God of War Ragnarok çıkış tarihi!

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
God of War Ragnarok ne zaman çıkacak? God of War Ragnarok çıkış tarihi!

PlayStation 5 lansman oyunları ile duyurulan God of War Ragnarok'un çıkış tarihi oyuncular tarafından merak ediliyor. Santa Monica Studios tarafından geliştirilen God of War Ragnarok ne zaman çıkacak? God of War Ragnarok çıkış tarihi! Detaylar haberimizde…

PlayStation özel oyunları arasında en çok ilgi gören God Of War, 2018 yılında Red Dead Redemption 2 ve Assassin's Creed Odyssey gibi yapımları geride bırakarak yılın en iyi oyunu seçilmişti. God Of War'un devam oyunu Ragnarok'un ise çıkış tarihi merak ediliyor. Peki, God of War Ragnarok ne zaman çıkacak? God of War Ragnarok çıkış tarihi! İşte detaylar…

GOD OF WAR RAGNAROK NE ZAMAN ÇIKACAK?

God of War'un beşinci oyunu Ragnarök, Santa Monica Studio tarafından şu anda geliştirilmektedir. God of War Ragnarok'un ne zaman çıkacak sorusuna karşın ise PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 2022'nin üçüncü veya dördüncü çeyreğinde çıkması bekleniyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Sony PlayStation Showcase'de geliştirici Santa Monica ve yayıncı PlayStation Studios, God of War Ragnarok'un 2022 yılının yarısından sonra çıkacağını açıkladı.

GOD OF WAR RAGNAROK TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

PlayStation 5, PlayStation 4, Playstation, God of War, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title