Haberler

ETS 2'nin satış rakamları açıklandı

Güncelleme:

SCS Software'in geliştirip yayınladığı tır simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2, geçtiğimiz günlerde 10. yıl dönümünü kutladı ve ilk 10 yılda 13 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı.

Geliştirici ekip SCS Software'in internet sitesinde yaptığı duyuruda Euro Truck Simulator 2'nin ve DLC'lerinin satış rakamları paylaşıldı. DLC satış rakamları, oyunun satış rakamlarından neredeyse 6 kat daha fazla olduğu öğrenildi.

ETS 2, 13 MİLYONDAN FAZLA SATTI

Hemen hemen her Steam kullanıcısının kütüphanesinde bulunan Euro Truck Simulator 2, geçtiğimiz günlerde 10. yıl dönümünü kutladı ve internet sitesinden yaptığı duyuruda Euro Truck Simulator 2'nin ilk 10 yılında 13 milyondan fazla satış yaptığını açıkladı.

ETS 2'nin satış rakamları açıklandı

DLC PAKETLERİ 80 MİLYON SATTI

Steam'de boya, kozmetik paketleri ve harita genişlemelerini içeren DLC paketlerinin ise 80 milyondan fazla satışa ulaştığını da bildirdi.

ETS 2 ZAMLANDI

Geçtiğimiz Mayıs ayında Euro Truck Simulator 2'nin Steam fiyatı 40 TL'den 149 TL'ye çıkarak ilk büyük zamını aldı. 5 TL'lere kadar düşen indirimlerle giren Steam oyuncularının kütüphanesinde yer edinen Euro Truck Simulator 2, 149 TL'ye yükselmesiyle beraber satışlarında eskiye nazaran azalma yaşandı.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator Haberler

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Bakmadan Geçme

Hamster Combat ne zaman listelenecek? Kurban bayramının arefesinde oruç tutulur mu 2024? Kurban bayramı teşrik tekbirleri ne zaman başlar, nasıl yapılır 2024? Kurban kestikten sonra kılınan namaz nedir, var mıdır 2024? Kurban etinin kaçta kaçı dağıtılır 2024? 15-16 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 15-16 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 15 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 15 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 15 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 15 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 15-16 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15-16 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde 'SMA' eylemi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde "SMA" eylemi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title