Elden Ring'in co-op modu PC oyuncuları için yolda - Haberler
Haberi Paylaş

Elden Ring'in co-op modu PC oyuncuları için yolda

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Elden Ring'in co-op modu PC oyuncuları için yolda

Son zamanların en popüler oyunu Elden Ring'in piyasayı kasıp kavurmasıyla beraber oyuncular tarafından oldukça olumlu yorumlar aldı. PC oyunucları, Elden Ring'i arkadaşlarıyla beraber co-op bir şekilde oynayabilecekler.

Henüz yapım aşamasında olan Elden Ring'in co-op modu LukeYui adlı YouTube kanalında duyuruldu. Daha öncelerinde de Sekiro'da co-op modu yayınlayan mod tasarımcısının şimdiki durağı Elden Ring oldu.

ELDEN RING'E CO-OP MODU GELİYOR

LukeYui adlı mod tasarımcısının YouTube kanalında yayınladığı son videoda Elden Ring'in co-op özelliklerinden bahsetti. Yayınlanan co-op modu videosunun açıklamasında ise, "Tüm çok oyunculu sınırları ortadan kaldıran ve ölümden sonra bağlantıların devam etmesine izin veren mod." sözlerine yer verdi.

"Hâlâ yapacak işlerim var, sabrınız için teşekkürler. Elden Ring 1.04 güncellemesi bazı aksiliklere neden oldu ama tekrar yola çıkıyorum. Modun daha kararlı olması ve tam sürümden önce birkaç eksik özelliğin daha eklenmesi gerekiyor." diyen mod tasarımcısı modun özelliklerinden bahseden bir video yayınladı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Modun kullanımı taktirde ban riskinin oluşup oluşmayacağına karşın LukeYui, "Bu modu kullanırken EAC [Easy Anti Cheat] çalıştırmıyorsunuz ve ayrıca FromSoftware'in eşleştirme sunucularına bağlı değilsiniz. Bu mod aynı zamanda kayıt dosyalarını da izole etmiştir, bu nedenle karakterleri bu moddan vanilya sunucularına getiremezsiniz. Bu noktalar, bu modu kullanmanızın yasaklanamayacağı anlamına gelir.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Elden Ring, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title