Haberler

Daydream: Prologue sistem gereksinimleri neler? Daydream: Prologue kaç GB?

Güncelleme:

Frozen Line tarafından geliştirilen ve Ravenga Games'in yayıncılığını yaptığı bulmaca oyunu Daydream'in Steam'de oynaması ücretsiz prologue'u yayınlandı. Sevimli grafikleri ile oyuncuları kendine çeken Daydream: Prologue sistem gereksinimleri neler? Daydream: Prologue kaç GB? Detayları haberimizde…

Küçük Griffin bilinmeyen ve hiç de misafirperver olmayan bir dünyada kapana kısıldı ve güvenebileceği tek kişi arkadaşı oyuncak ayı Birly. Bulmacaları çözerek ve korkunç canavarlardan kaçarak çıktıkları yolculukta, by dünyada kabuslardan daha fazlası olduğunu keşfedecekleri Daydream: Prologue sistem gereksinimleri neler? Daydream: Prologue kaç GB? İşte detaylar…

DAYDREAM PROLOGUE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELER?

Daydream'i minimum sistem gereksinimleri ile oynayabilmek için Intel Core i3 işlemci, 4 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 460 ekran kartı gerekmektedir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

DAYDREAM PROLOGUE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELER?

 • İşletim Sistemi : Windows 10, 64 bit
 • İşlemci : Intel Core i3
 • Bellek : 4 GB RAM
 • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 460
 • DirectX : Sürüm 11
 • Depolama : 3 GB kullanılabilir alan

DAYDREAM PROLOGUE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELER?

 • İşletim Sistemi : Windows 10, 64 bit
 • İşlemci : Intel Core i7
 • Bellek : 8 GB RAM
 • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 660
 • DirectX : Sürüm 11
 • Depolama : 3 GB kullanılabilir alan

DAYDREAM PROLOGUE KAÇ GB?

Daydream'in Prologue versiyonunu oynayabilmek için en temel kurulum dahil 3 GB boş depolama alanı gerekmektedir.

Daydream: Prologue sistem gereksinimleri neler? Daydream: Prologue kaç GB?

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

2024 artık yıl mı? Artık yıl nedir? 29 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 29 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 29 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 29 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! LA Clippers LA Lakers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Denver Nuggets Sacramento NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray Luka Modric'i mi alacak? Modric geliyor mu? Saadet Partisi Bartın belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Bartın adayı belli oldu mu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title