Haberler

Dark Souls'tan ilham alan Bleak Faith: Forsaken, Mart 2023'te çıkacak

Güncelleme:

Archangel Studios, Dark Souls'tan ilham alan oyunu Bleak Faith: Forsaken'ın 10 Mart'ta piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bu duyuruyu kutlamak için ekip, aşağıda bulabileceğiniz yeni bir oynanış fragmanı da yayınladı.

Bleak Faith: Forsaken, Dark Souls serisinden ilham alan üçüncü şahıs bir açık dünya hayatta kalma korku aksiyon RPG'sidir. Bu oyunda, oyuncular Forsaken'lardan birinin rolünü üstlenecekler.

BLEAK FAITH: FORSAKEN ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI

Souls-like aksiyon macera rol yapma oyunu Bleak Faith: Forsaken, 10 Mart 2023'te PlayStation 4, Xbox One ve Steam için piyasaya sürülecek. Geliştiricilere göre, oyunun mücadelesi oyuncuları sınırlarına zorlamayı hedefleyecek. Konumlandırma, zamanlama ve kaynak yönetimi, her zaman akılda tutmaları gereken şeylerdir.

Dark Souls'tan ilham alan Bleak Faith: Forsaken, Mart 2023'te çıkacak

AÇIK DÜNYA VE KEŞİF

Omnistructure'ı ilk kez keşfedin. Atmosfer açısından zengin ve tehlikelerle dolu, daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen yeni bir dünyaya dalmaya hazır olun. Her yol size uygun değildir, bu yüzden Bleak Faith'te koşmaya, tırmanmaya, sıçramaya ve yükselmeye hazır olun.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

BOSS DÖVÜŞLERİ

Eşsiz müziklerle unutulmaz patron dövüşlerine hazır olun. Bosslar tehlike seviyelerini daha da yükseltir ve Omnistructure'ın çeşitli sektörlerinde heyecan verici bir yolculuk sağlar.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Mert Ayaydın kimdir? Mert Ayaydın kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mert Ayaydın – Hadise arasında kaç yaş var? 2024 artık yıl mı? Artık yıl nedir? 29 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 29 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 29 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 29 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! LA Clippers LA Lakers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Denver Nuggets Sacramento NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray Luka Modric'i mi alacak? Modric geliyor mu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title