Haberler

Bungie, Valorant oyun yönetmeni Joe Ziegler'i bünyesine kattı

Güncelleme:

Riot Games'in oynaması ücretsiz popüler FPS oyunu Valorant'ın oyun yönetmeni ve orijinal oyun konseptiyse tanınan Joe Ziegler, kısa süre önce Riot Games'ten ayrıldığını açıklamıştı. Ziegler'in bir sonraki durağı ise PlayStation çatısı altına giren Bungie oldu.

Bungie'de oyun yönetmeni olarak işe başlayan Joe Ziegler, duyurusunu 19 Aralık Pazartesi günü Twitter hesabından yaptı. Joe Ziegler, "Yeni evimin Bungie'de olduğunu ve umarım bir gün hepinizin oynayacağı yeni şeyler üzerinde çalıştığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum." dedi.

VALORANT OYUN YÖNETMENİ BUNGIE'YE GEÇTİ

İlk olarak 8 Aralık tarihinde Twitter hesabından Riot Games'te geçirdiği 12 harika yılın ardından son haftasını geçireceğini takipçileriyle paylaşan Ziegler, bir haftanın ardından Bungie ile anlaştığını duyurdu.

Riot Games'teki kariyeri boyunca Ziegler, Valorant için orijinal fikri en başından beri ortaya koyması ve David Nottingham ile birlikte projenin geliştirilmesine öncülük etmesiyle geniş çapta kredilendirildi. Oyun 2018'de yayına girerken, geliştirme 2014'te başladı. 2021'in sonunda Ziegler, habersiz bir projeye odaklanmak için oyunun yönetmeni olarak istifa ettiğini açıkladı.

Bungie, Valorant oyun yönetmeni Joe Ziegler'i bünyesine kattı

Destiny ve Halo serisini geliştiren ABD'li video oyun geliştiricisi Bungie, Şubat 2022 tarihinde teknoloji devi Sony'nin oyun konsolu PlayStation'ın

Bungie şu anda 28 Şubat 2023'te piyasaya sürülen Destiny 2'nin yeni genişlemesi Lightfall üzerinde çalışıyor. Lightfall yeni bir alt sınıf sunuyor ve fütüristik yeni bir ortamda geçiyor. Lightfall'ın ardından Bungie, mevcut destanın sonunu sunan 2024'ün The Final Shape DLC'sine odaklanacak.

Bungie, Valorant oyun yönetmeni Joe Ziegler'i bünyesine kattı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Playstation Riot Games Valorant Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title