Haberler

  Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok DLC'si sızdırıldı

  Güncelleme:

  Assassin's Creed Valhalla için bugün duyurulması beklenen Dawn of Ragnarok genişleme paketi resmi tanıtım öncesi sızdırıldı.

  Çinli bir perakende firmasının internet sitesinde Assassin's Creed Valhalla için planlanan sıradaki büyük genişleme paketinin adı, çıkış tarihi ve diğer detaylar Ubisoft'un bugün (13 Aralık ) yapacağı resmi tanıtım öncesi ortaya çıktı. Buna göre, sıradaki içerik paketi Dawn of Ragnarok adını taşıyacak ve 10 Mart 2022'de çıkış yapacak.

  9 FARKLI DİYARDA 40 SAATLİK OYNANIŞ

  Reddit'te bir kullanıcının Çinli internet sitesindeki açıklamayı çevirmesiyle elde edilen bilgilere göre, Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok genişleme paketi için serinin bugüne kadarki en geniş çaplı içerik paketi olacağı söyleniyor. Sızdırılan diğer bilgilere göre, bu genişleme paketi ile oyuncular Eivor ile İskandinav mitolojisinde dünyanın sonu olan büyük savaşta Odin'in yardımıyla mücadele edecekler. Dawn of Ragnarok, İskandinav mitolojisindeki dokuz farklı diyarda geçecek ve iddiaya göre 'en az 40 saatlik oynanış' sunacak.

  Dawn of Ragnarok genişleme paketi için ilk sızıntı bu değil. İlk kez Ekim ayında Assassin's Creed Valhalla'nın bir sonraki genişleme paketi ile ilgili çeşitli detaylar öne sürülmüştü.

  DAWN OF RAGNARÖK

  Öte yandan, Ubisoft bugün Assassin's Creed Valhalla'nın yeni içerklerini tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek. Etkinlik 13 Aralık'ta TSİ 20: 00'da başlayacak ve Ubisoft'un resmi YouTube kanalı üzerinde izlenebilecek. Burada sızdırılan Dawn of Ragnarok genişleme paketinin ve diğer planlanan içeriklerin resmi olarak duyurulması bekleniyor.

  Asssassin's Creed Valhalla, 2020'nin Kasım ayında PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapmıştı. Ubisoft oyunun çıkışından bu yana Valhalla için küçük çaplı DLC'ler ve büyük genişleme paketleri yayınlıyor. Firma 2022'de de AC Valhalla'yı yeni içeriklerle desteklemeye devam edeceğini belirterek önümüzdeki yıl seri için yeni bir oyun görmeyeceğimiz ima etmişti. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bir söylentiye göre ise Ubisoft, Assassin's Creed serisini 'live service' bir modele dönüştürmeyi planlıyor.

  Kaynak: SaveButonu / Gamegar

  Ubisoft Aralık Haberler

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: Asgari ücrete ara zam çalışması yok

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: Asgari ücrete ara zam çalışması yok

  Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

  Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

  Zirve bitti ortalık yine karıştı! Mehmet Şimşek'ten CHP'nin 'Bir değişim iradesi görmedik' çıkışına yanıt

  Zirve bitti ortalık yine karıştı! Mehmet Şimşek'ten CHP'nin "Bir değişim iradesi görmedik" çıkışına yanıt

  Grup toplantısına 15 dakika geç başlayan Bahçeli'nin yürümekte zorlandığı görüldü

  Grup toplantısına 15 dakika geç başlayan Bahçeli'nin yürümekte zorlandığı görüldü

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title