Haberi Paylaş

Apex Legends, Steam'de anlık oyuncu rekoru kırdı

Gamegar Haberleri

Apex Legends, Steam'de anlık oyuncu rekoru kırdı

Respawn Entertainment'ın geliştiriciliğini yapıp Electronic Arts'ın yayıncılığını üstlendiği oynaması ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, yeni güncellemesi Revelry sayesinde Steam'de 610 bin eş zamanlı oyuncu ile rekor kırdı.

Electronic Arts2ın geçtiğimiz haftalarda Apex Legends'in mobil sürümünü yetersiz oyuncu nedeniyle kapatma kararını almasından sonra oynaması ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends'in PC sürümü, Steam'de kendi anlık oyuncu rekorunu kırdı.

APEX LEGENDS STEAM'DE ANLIK OYUNCU REKORU KIRDI

Apex Legends'in 14 Şubat'ta yayınlanan yeni güncellemesi Revelry ile Remastered Legend Classes, Team Deathmatch ve daha fazlasını içeren yeni oyun güncellemesinin ardından oyuncu sayısında yükseliş yaşadı. SteamDB'de yer alan verilere göre Apex Legends, 15 Şubat Çarşamba günü Steam'de eş zamanlı 610,433 oyuncu ile kendi rekorunu egale etti.

Apex Legends, Steam'de anlık oyuncu rekoru kırdı

En son 10 Ağustos 2022'de oyuncu sayısında patlama yaşayan Apex Legends, eş zamanlı olarak 300 bin oyuncudan 511.676 oyuncu ile rekor kırmıştı.

Electronic Arts, Apex Legends ile ilgili geçtiğimiz aylar içerisinde birkaç karar aldı. Respawn Entertainment, yetersiz oyuncu sayısı nedeniyle Apex Legends Mobile'ın önümüzdeki aylarda kapatılacağı duyurdu. Ardından ise hem Titanfall hem de Apex Legends'tan karakterleri içerdiği söylenen duyurulmamış tek oyunculu bir oyunu iptal ettiğini a çıkladı. Serinin hayranları için ideal bir haber olmasa da, şirket önümüzdeki sezonda Apex Legends'ta neler bekleyebileceğine dair ayrıntıları paylaşmaya devam etti ve bu da Respawn için ana odak noktası haline geldi.

Apex Legends Mobile Steam Gamegar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title