Fransa Cumhurbaşkanı Macron, seçim kampanyası için gittiği bölgede tokatlandı

Fransa Cumhurbaşkanı Macron, seçim kampanyası için gittiği bölgede tokatlandı

Ülke turu kapsamında Drome bölgesini ziyaret eden Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, bir kişi tarafından tokatlandı. "Kahrolsun Macronculuk" diye bağıran adama korumalar müdahale etti.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ülke turu kapsamında Drome bölgesini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Macron, Tain-l'Hermitage kentinde turizm otelcilik lisesini ziyareti sonrasında kendisini bekleyen kalabalığa tokalaşmak için yaklaştı.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

O sırada bariyer arkasında duran bir şahıs "Kahrolsun Macronculuk" diyerek tokat attı. Macron, tepki karşısında neye uğradığını şaşırırken; saldırgana ise korumaları müdahale etti.

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Korumaların müdahale ettiği olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı. Elysee Sarayı, olayı 'tokatlama girişimi' olarak doğruladı.

Fransa Cumhurbaşkanı Macron, seçim kampanyası için gittiği bölgede tokatlandı
Haber Yorumları (11)
SENATA SİLVA: AVRUPA'DAKİ MÜSLÜMANLAR TAYYİP ERDOĞAN'I SEVDİKLERİNDEN DOLAYI, CUMHURBAŞKANIMIZ TAYYİP ERDOĞAN'DAN KORKTUĞUNU, SEÇİMLERE MUDEHALE EDERSE SEÇİMİ KAYBEDEBİLECEĞİNİ AÇIKLAMIŞTI.. BÜYÜKSÜN CBŞ. TAYYİP ERDOĞAN
AHMET SAY: bizim ülkede muhalefete saldırıyor
ESMA DÜLEK: Demokrası almanya başbakanı melkel gibi elektrik su faturası yaptırması sıraya girip beklemesi halkın içinde tek başına gezmesidir
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title