İsrail'in başkentinde Filistinli bir çocuğu diri diri yaktılar

İsrail'in başkentinde Filistinli bir çocuğu diri diri yaktılar

İsrail'in başkentinde Filistinli bir çocuğu diri diri yaktılar
Haberler.com / Cengiz Büyükuncu - Haberler | Dünya

İsrail'in başkenti Tel Aviv'de siviller, Filistinli bir çocuğa molotofkokteyli ile saldırdı. Ağır yaralanan çocuk tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Çevredekiler ise durumu yalnızca izlemekle yetindi.

İsrail ve Filistin arasında yaşanan çatışmalar en ufak durulma belirtisi bile göstermeden tüm şiddetiyle sürerken, olaylardan en çok zarar gören yine kadın ve çocuklar olmaya devam ediyor.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN YAŞAMINI YİTİRDİ

İsrail'in başkenti Tel Aviv'in eski şehrinde ve görece güvenli kabul edilen turistik bir mahallesi olan Yafa mahallesinde Filistinli bir çocuğa İsrailli "yerleşimci" kisvesi altında bir grup molotofkokteyliyle saldırdı. Saldırıda ağır yaralanan çocuk ise tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

YALNIZCA İZLEDİLER

Çevrede yaşayanların çoğunluğunun Yahudi olduğu olay yerinde, olaya müdahale etmeye çekinenler ve bunun yerine izlemekle yetinenler ise dramın boyutunu bir kat daha arttırdı.

Haber Yorumları (1)
BY ALKAN: nasıl olurda israil başkenti diyebilirsiniz , sizin gibiler yüzünden milletin beynine israil diye bir terör örgütü devlet deniliyor bırakın bu saçma sapan sözleri.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title