Fatiha Haberleri

Fatiha haber, Fatiha son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatiha - 25.11.2020
Kapadokya'da ezan sesini duyan ABD'li anne ve oğlu Müslüman oldu
Michael Dunlop ise açıklamasında, Fatiha ve Bakara Surelerini okumasının ardından Müslüman olmaya karar verdiğini söyledi.
Fatiha - 24.11.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
"Bir anne evladına hasret toprağa verildi." diyen Kılıçdaroğlu, "Demokrasinin, adaletin olduğu yerde bunlar olur mu? Üstelik Zeycan Yedigöl, 2011 yılında Erdoğan ile görüştü. 'Evladımın öldüğünü biliyorum, en azından mezarını gösterin, başında bir Fatiha okuyayım.
Fatiha - 13.11.2020
Erdoğan, İsmail Fehmi Cumalıoğlu Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin açılış töreninde konuştu: (3)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşması sırasında, hastaneye adı verilen İsmail Fehmi Cumalıoğlu için Fatiha Suresi'ni okudu.
Fatiha - 13.11.2020
Son dakika haber! Erdoğan, AK Parti Tekirdağ 7. Olağan İl Kongresi'ne katıldı: (4)
Notlar Erdoğan, konuşması sırasında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde hayatını kaybeten başta AK Parti kurucularından Burhan Kuzu olmak üzere tüm hayatını kaybedenler için fatiha okudu.
Fatiha - 13.11.2020
Erdoğan, AK Parti Tekirdağ 7. Olağan İl Kongresi'ne katıldı: (2)
Erdoğan, onun şahsında bu dönemde, daha önce ebediyete intikal edenler için de Fatiha suresi okunması çağrısı üzerine, dua edildi.
Fatiha - 3.11.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Depremde hayatını kaybeden kişilerin partilerinin hiç önemli olmadığını belirten Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Onlar bizim insanlarımız, arkasından Fatiha okuyoruz, gözyaşı döküyoruz, üzüldüğümüzü ifade ediyoruz.
Fatiha - 1.11.2020
Vali Yazıcı, Kemer'de incelemelerde bulundu
Şehitlerin haklarının ödenemeyeceğini dile getiren Yazıcı, "Türk milletinin istiklali ve istikbali uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin aileleri, yakınları her zaman bu milletin baş tacı olacaktır. Bugün, kahraman şehitlerimize bir Fatiha okumak, hem de ailelerine baş sağlığı taziyesi ziyaretinde bulunmak istedik.
Fatiha - 23.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Sivas'ın Hafik ilçesinde Pusat, Maden ve Alanyurt köylerinin arazileri 2009 yılında inşası tamamlanan ve su toplamaya başlayan Pusat İçme Suyu ve Sulama Barajı'nın tamamlanması ile sular altında kaldı. Kısa sürede tamamen suyla dolan arazideki Maden, Pusat ve Alanyurt köyleri taşındı. Her yıl sulama kanallarının açılmasıyla boşalan baraj gölünde köy mezarları da gün yüzüne çıkıyor. Maden köyü ile Alanyurt köyünün eski arazilerinin ortasında bulunan mezarlık ise bu yılda sonbahar aylarında gün yüzüne çıktı. Mezarların ortaya çıktığını gören köylüler ise bölgeye giderek yakınlarına dua etti. Bazı mezarlardaki kemik ve kafatası parçalarının da ortaya çıktığı mezarlıkta bir de bebek kabri ortaya çıktı.  'BU MEZARLIĞI GÖRÜNCE ÇOK ÜZÜLÜYORUZ' Alanyurt köyü muhtarı Abdullah Doldur (57) her yıl suların azalmasıyla mezarlığın ortaya çıktığını söyleyerek, "Köylüler baraj suları çekilince geliyorlar. Burada dua ediyorlar. Yapacak bir şey yok. Çoğunun kemikleri ve kafatasları çıkmış. Benim de burada yakınlarım ve tanıdıklarım yatıyor. Buradaki mezarlık virane oldu. Annesini, babasını, akrabasının mezarının nerde olduğunu bile bulamıyorlar. Gelip öylesine bir Fatiha okuyup gidiyorlar" dedi.
Fatiha - 30.8.2020
MHP İzmir İl Başkanı Şahin'den 30 Ağustos mesajı
Milli bayramlarımız, milli coşkumuzun yükseldiği günlerdir. Bu günler sevinçle kutlanmalı fakat aynı zamanda da verilen şanlı mücadele de şuurla gelecek nesillere aktarılmalıdır. Bu vesile ile 30 Ağustos zaferimizin Başkumandanı Mareşal Mustafa Kemal Atatürk'ü ve muzaffer kadrolarını, bayraklaşan Mehmetçiğimizi ve zaferde emeği olan tüm geçmişimizi rahmet ve şükranlarla anıyor hepsine Fatiha'lar yolluyorum.
Fatiha - 24.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (4)
"Taziyelerimizi telefonla bildirmek, Fatiha'mızı uzaktan okumak aynı sonucu verir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatiha Haberleri | Fatiha Haber - Haberler - Fatiha haberleri, son dakika fatiha haber ve gelişmeleri burada. Vasiyeti üzerine mezar taşına Beşiktaşlı yazıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 20:58:19. #1.14#
title