Fahri Kasırga'dan Darbeci Askere: Emri Kim Verdi
Advertisement

Fahri Kasırga'dan Darbeci Askere: Emri Kim Verdi

Haberler.Com - Haberler | Güncel

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın darbeci askerlerden biri ile yaptığı konuşmanın görüntüleri ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın darbeci askerlerden biri ile yaptığı konuşmanın görüntülerinde Kasırga'nın askere "Türk askeri değil misin, insan şerefli olur. Sen bana yat dedin, ben de ne yatması vur istersen dedim! O sen değil misin?" dediği, askerin ise "aldığım emri uyguladım" dediği görülüyor.
Yenişafak'ın haberine göre Kasırga'nın "Emri kim verdi?" sorusuna ise darbeci asker "Genelkurmay" yanıtını veriyor.

Güvenlik güçlerince düzenlenen operasyon sonucu kurtarılan Genel Sekreter Kasırga, görevine başladı.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (25)
SİNAN: bu korku da size uzun yıllar gider korkaklar o asker bu korkutmayı canlarını hiçe sayarak bile bile yaptılar zavallılar bu ülke sahipsiz değil dediler mesajı alın yerinize oturun isterler se o çok sevdiğiniz sahte peygamberi bir günde alırlar bu sadece ufak bir mesajdı
HAİNDEN VE CAHİLDEN UZAK DUR: AKP iktidarı bunlara ne istedilerse verdi, beraber yürüdüler bu yollarda, şimdi demokrasi kahramanlığına soyunuyor, yazık oldu güzel yurduma.
ÇAĞLAR: bu darbe girişimine oyun diyen kurgu diyen zekası geride olan insanlar , yaa siz vatanınızı sevmeyen insanlarsınız yada hükümet karsıtı oldugunuz için ne yapacagınızı sasırdınız . . . acın gözünüzü çıkın sokaklara
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title