Ezgi Eyüboğlu ile boşanan Kaan Yıldırım kimdir?

Ezgi Eyüboğlu ile boşanan Kaan Yıldırım kimdir?

Ezgi Eyüboğlu ile boşanan Kaan Yıldırım kimdir?
Haberler.com / Arife Zımba - Haberler | Magazin

Ulan İstanbul dizisinde tanışarak 2016 yılında nikah masasına oturan Kaan Yıldırım ile Ezgi Eyüboğlu ile boşandı. Kaan Yıldırım kimdir, nereli? Kaan yıldırım eşi, hayatı hakkında ayrıntılı bilgi haberimizde…

İki başarılı oyuncu Kaan Yıldırım ile Ezgi Eyüboğlu 2014 yılında 'Ulan İstanbul' dizisinde tanışarak bir ilişkiye başlamışlardı. 2016 yılında bu birlikteliği resmiyete kavuşturarak dünyaevine girmişlerdi. Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım boşandı. Kaan Yıldırım kaç yaşında? İşte detaylar…

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Genç oyuncu Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

İLK OYUNCULUK DENEYİMİ 'KAYIP' DİZİSİYLE OLDU

Oyunculuk kariyerine 'Kayıp' dizisinde Kadir karakterini canlandırarak başlayan Kaan Yıldırım, asıl çıkışını başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu'nun oynadığı 'Ulan İstanbul' adlı dizisiyle yaptı. 2015 yılında başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan 'Adı Mutluluk' dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı. 2016'da 'Kalbim Yangın Yeri' dizisinde Volkan karakteri ile yer alırken, 2017 yılında 'Klavye Delikanlıları' dizisinde oynadı. 2018'de 'İnsanlık Suçu'nda Cemal karakteri ile bulundu. Öte yandan 2014 yılında 'Ümmü Sibyan: Zifir', 2015 yılında da Yok artık sinema filmlerinde yapımcı olarak görev yaptı.

Oyuncu, 14 Mayıs 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı'nda dünyaevine girdi.

 arifezimba@haberler.com -  Arife Zımba
Haberler.com - Magazin Haberleri
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title