Evlilik baskılarına dayanamayan Buket Aydın, Emir Sarıgül ile ayrıldı
Advertisement

Evlilik baskılarına dayanamayan Buket Aydın, Emir Sarıgül ile ayrıldı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü sunucu Buket Aydın, Emir Sarıgül ile 1 yıllık ilişkisini noktaladı. Sarıgül'ün "Çalışma, gel hemen evlenelim" baskılarından rahatsız olan Aydın, kariyerinin olumsuz etkilenmemesi için ilişkisini bitirdi.

Bir dönem Kanal D Ana Haber sunuculuğu yapan Buket Aydın, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündem oluyor. Siyasetçi Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile uzun zamandır aşk yaşayan Aydın'ın özel hayatından kötü haber geldi.

"DÖNÜŞ YOK, KESİN BİTTİ"

Sabah'ta yer alan habere göre, Sarıgül'ün "Çalışma, gel hemen evlenelim" baskılarına dayanamayan Aydın, ilişkiye son noktayı koydu. Aydın'ın yakın çevresine "Kariyerim olumsuz etkileniyor. Bu ilişki beni magazinin içine çekiyor. İşimi bırakmak istemiyorum. Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık" dediği öğrenildi.

Evlilik baskılarına dayanamayan Buket Aydın, Emir Sarıgül ile ayrıldı
Haber Yorumları (23)
SACMA SAPAN BİR İLİSKİ DEVAM ETSE NE OLUR: bitse ne olur. herkes kendi isiyle güzelce ilgilensin, kimseyi gereksiz haberleriyle de rahatsiz etmesin. zaten yaparlar ederler, sonra inkar ederler. olay ortaya cikinca da böyle ulu orta sergilerler o iliskilerini, bir süre sonra da ufak bir nedenden ayrilirlar. ahlaki anlayislari budur bu tür insanlarin. tamamen gereksiz haberler. tamamen gereksiz insanlar.
GESTAPO: Hevesimi aldım diyemiyor masal anlatıyor.
COŞKUN: Baskılarinami yoksa bıktı kapı önüne attı sizi
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title