Evden kaçırtan korona kavgası! Genç kızın son sözleri 'Bir abinin yanındayım' oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Evden kaçırtan korona kavgası! Genç kızın son sözleri "Bir abinin yanındayım" oldu

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Antalya'da yaşayan Azra Gülendam Haytaoğlu, koronavirüse yakalandıktan sonra yanında kaldığı ablasıyla tartıştı. Bunun üzerine evden kimliğini bile almadan çıkan genç kız, telefonla ulaştığı ablasına "Bir abiyle kalacağım" dedi ve izini kaybettirdi.

Antalya'da Azra Gülendam Haytaoğlu (26), Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyordu. Ablası Ezgi Haytaoğlu'nun yanında kalıyordu. Azra Gülendam Haytaoğlu, bazı belirtiler hissedince, 28 Temmuz 2021 günü hastaneye giderek test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıktı. Sonrasında ise aynı gün yaşanan kaçış ve izini kaybettirme süreci adeta ışık hızıyla gerçekleşti.

Antalya'da ikamet eden Azra testinin pozitif çıktığını eve giderek ablasıyla paylaştı. Ablası sinirlenerek, dikkat etmediği için hastalığa yakalandığını söyledi. Bunun üzerine aralarında tartışma başladı.

Tartışma sırasında genç kız, ablasına, "Ben biraz hava alacağım" diyerek kimliğini almadan evden çıktı. Eve dönmeyince ablası Ezgi Haytaoğlu, kardeşini telefonla aradı. Azra Gülendam Haytaoğlu telefonda, ablasına, "Bir kafede koronavirüs geçirmiş bir abiyle oturuyorum, beni çok iyi anlıyor. Bugün onunla kalacağım" diyerek telefonu kapattı. Bir daha da kendisine ulaşılamadı.

Babası Mustafa Haytaoğlu, Adana'dan gelerek kızını aramaya başlarken, hayatından endişe ettiği kızı için polise kayıp başvurusunda da bulundu. Polisin, genç kızı bulmak için arama çalışması başlattığı belirtildi. Sosyal medyadan da genç kızın bulunması için çağrılar yapıldı.

Evden kaçırtan korona kavgası! Genç kızın son sözleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (3)
Yasin Bozkurt:Umarım yanına sığındığı adamın başını yakmaz son zamanlarda erkekler hersekilde haksız duruma düşürüldüğü için
Hakan :Medyanın yarattığı panik psikolojisinden etkilenmiş ablası ama şimdi bin pişmandır. Umarım kardeşine sağ salim ulaşır.
Mikail arman:Cahilmisin ? Okuma yazman yokmudur ? Abi dediği cani adam kızı katletmiş.
500