ETHEM SANCAK HABERLERİ

Ethem Sancak haber, Ethem Sancak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ethem Sancak

Ethem Sancak

Doğum Yeri Siirt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1958

Ethem Sancak Kimdir ?

Ethem Sancak, 1958 yıılında Siirt'te doğan Türk iş adamıdır. İlk ve orta eğitimini Siirt'te tamamlayan Sancak üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı. 1976 yılında mezun olduktan sonra 1976-1978 yılları arasında gazetecilik yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ethem Sancak - 16.06.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Özkoç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, "Sakarya'da 2 milyon metrekarelik bir arazinin Ethem Sancak ve ortağı Talip Öztürk'e bedava verildiğini" iddia etti.
Ethem Sancak - 31.03.2021
Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, Rojin Haspolat ile evlendi
Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Çırağan Palace Kempisnki'de gerçekleştirilen nikah töreninde çiftin şahitliklerini başkan Ali Koç, sportif direktör Emre Belözoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve iş insanı Ethem Sancak yaptı.
Ethem Sancak - 17.03.2021
İrfan Can hayatını Gözde Doyran ile birleştirdi
Four Seasons Hotel Bosphorus'da gerçekleştirilen nikah töreninde çiftin şahitliklerini Başkan Ali Koç, Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Medipol Başakşehir FK Başkanı Göksel Gümüşdağ ve İş Adamı Ethem Sancak yaptı.
Ethem Sancak - 02.01.2021
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
"Ordunun tank üretmesine niye karşı olunur?" sorusuna Kılıçdaroğlu, şu cevabı verdi: "Devleti Londra'daki bir avuç tefeciye teslim etmişseniz... Avrupa'nın en büyük entegre tank palet tesisi. Alın teriyle parça parça büyütülen bir yer orası. Ethem Sancak ne üretti bu ülkede? Neden verdiniz ona? Dünyanın teşvikini verdiler yan tarafta bir fabrika kuracaktı Ethem Sancak ama baktı ki 'Bu fabrikayı kuramıyorum ben o zaman tank palete çökeyim' dedi.
Ethem Sancak - 30.12.2020
BMC'den TOGG yönetimindeki değişikliklere ilişkin açıklama Açıklaması
BMC'den yapılan açıklamada, "Projenin hızlanması ve Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Yönetim Kurulu'nda tüm üyelerin yoğun mesaisine ihtiyaç duyulması neticesinde Sayın Ethem Sancak ve Sayın Talip Öztürk, şirketin icracı yöneticileri olan Sayın Yasin Öztürk ve Sayın Bülent...
Ethem Sancak - 11.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
Bugün yapılan konuşmalarda bir milletvekilinin "beşli çete" ifadesini kullandığını belirten Altay, "Bunu da kabul etmiyorum Sayın Başkan. Beşli çete yok artık 5 artı 2 var. Şimdi, Ethem Sancak, 'İlahi bir aşkla Tayyip Erdoğan'a bağlıyım, bunun için ailemi, herkesi feda edebilirim' dedi.
Ethem Sancak - 10.12.2020
CHP Grup Başkanvekili Altay, Tunus'a Kovid-19 nedeniyle yapılacak yardımı eleştirdi Açıklaması
Engin Altay, başka bir basın mensubunun "Tank Palet fabrikasına" ilişkin sorusunu yanıtlarken, fabrikanın peşkeş çekildiğini öne sürdü. Altay, "(Tank yok) dersek ayıp olur, Sakarya'daki Tank Palet fabrikasının girişinde bir tank maketi var. 2 yıl geçti, inşallah ben haksız çıkarım, 2 yıl daha geçse bir yerli tankımızın Ethem Sancak ve Katar sermayedarları tarafından yapılabilmesi bana inandırıcı da gelmiyor.
Ethem Sancak - 08.12.2020
CHP'li Aydoğan, Silivri'deki arazi tahsisiyle ilgili yargıya başvuracaklarını bildirdi
Cumhurbaşkanlığı kararıyla bu arazinin, Ethem Sancak'ın yeğeni Murat Sancak'ın şirketi MAXICELLS firmasına tahsis edildiğini dile getiren Aydoğan, "Bu karar, kendi içinde bir dolanma yoludur.
Ethem Sancak - 07.12.2020
Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulunda 2021 yılı bütçesi üzerinde konuştu: (3)
Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Nerede tank? 18 ay sonra teslim edilecekti. Bari bir oyuncak tank alsalardı. Bedava verdin, fabrika gitti. Bir de tank yok. 25 yıllığına bedava verdin. Hükümete şunu soruyorum; Şimdi Ethem Sancak dükkanlardan mal topluyor.
Ethem Sancak - 04.12.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün kendisi hakkında açtığı tazminat davasını da bir soru üzerine değerlendiren Kemal Kılıçdaroğlu, şu görüşleri dile getirdi: "Erdoğan'ın açtığı tazminat davalarının benim aleyhime sonuçlanması için seyyar hakimler var. Bu davalar nereye düşüyorsa o davaların hakimleri değişiyor, daha önce benim aleyhimde karar veren hakimler oraya atanıyorlar. Böyle seyyar hakimler dönemi başladı. Bunlar hiç önemli değil, ben bu davaları kazanırım. En son aleyhime verilen bir davayı AİHM'den kazandım, 13 bin avro Hazine bana ödeyecek. Ama beni üzen, niye Hazine bana 13 bin avro ödemek zorunda kalıyor, neden? Benim söylediğimin neresi yanlış? Tank paleti bedava mı verdin, bedava verdin, orduya FETÖ ile kumpas kurdun mu kurdun, neresi yalan? Kozmik odayı kim açtı, ben mi açtım, sen talimat verdin, neresi yanlış? O zaman hangi tazminatı açıyorsun? Kanun çıkardılar, Yargıtaya FETÖ'cüleri atadılar, ben o dönem o kanun çıktığında 'Yargıtaya 160 militan atadınız' dedim, bunun neresi yalan? Tazminat davası açma sebebi şu, seyyar mahkemelerde mahkum ettirirsem vatandaş 'Kılıçdaroğlu doğruları söylemedi.' diyecek. Ama o vatandaş artık bu ülkede adaletin olmadığını biliyor. Söylediğim her şey kelimesi kelimesine doğru." -"Tartışılması gereken konu hiç tartışılmadı" CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın, Tank Palet Farikası ve orduyla ilgili sözleri üzerine başlayan tartışmaların hatırlatılmasına karşılık Kemal Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Yani olay bitti aslında. Çünkü kastettiği Tank Palet Fabrikasının satılmasıydı, affedersin bedava verilmesiydi. Tartışılması gereken konu hiç tartışılmadı. Şunu sorabilirlerdi Tank Palet Fabrikasını Katar'a niye veriyoruz? Ethem Sancak'ın Tank Palet Fabrikası ile ne ilgisi var? 2018'de açıklama yaptı, '2018'de ilk tankımız olacak' diye, kim, savunma sanayinin başında olan kişi söylüyor.
Ethem Sancak - 01.12.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Katar'ın Türkiye'ye bir uçak verdiğini dile getiren Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "O uçağın adı Tank Palet'in rüşveti olarak tanımlanmak zorundadır. Tank Palet'in bedava Katar ordusuna verilmesinin karşılığı alınan uçaktır. Bunu defalarca gündeme getirdik. 'Ordunun Tank Palet Fabrikası'nı vermeyin yabancı bir orduya' dedik. 'Dünyada örneği yoktur' dedik. Kendi ordusunun Tank Palet Fabrikası'nı, göz bebeği gibi baktığı bir fabrikayı yabancı bir orduya neden teslim ediyorun sen, Ethem Sancak ile beraber.
Ethem Sancak - 27.11.2020
Son dakika... CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan "Katar ile Borsa İstanbul'daki pay devri anlaşması"na eleştiri Açıklaması
Tank Palet Fabrikası'nın Katar ordusu ve iş insanı Ethem Sancak'a peşkeş çekildiğini iddia eden Özkoç, "(Türkiye bir yıl içerisinde milli tank üretecek.
Ethem Sancak - 10.10.2020
Zara Devlet Hastanesine hemodiyaliz makinesi bağışlandı
Hayırsever iş insanı Ethem Sancak tarafından Zara Devlet Hastanesine 1 milyon 500 bin TL değerinde üç adet hemodiyaliz makinesi bağışlandı.
Ethem Sancak - 30.06.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (4)
Sakarya'daki Tank Palet Fabrikası Katar ordusuna peşkeş çekildi, Ethem Sancak'a peşkeş çekildi, Talip Öztürk'e peşkeş çekildi.
Ethem Sancak - 17.03.2020
Siirt'te kavgalı aileler barıştırıldı
Vali Atik yaptığı konuşmada, insanlar bazen istemese de birbirini kırabildiğini belirterek, "Müslüman olarak hep barıştan yana olmamız lazım. Çünkü peygamber efendimiz her zaman barıştan yana olmuştur. Hep uzlaştırıcı olmuştur. Bugün mübarek bir iş yaparak yakın akraba ve dost olan iki aileyi bir araya getirdik. Husumeti de ortadan kaldırdık. Bu Allah katında da çok önemli bir davranıştır. En güzel hüküm barıştır." dedi. İş insanı Ethem Sancak da her iki ailenin barış olması için büyük metanet gösterdiklerini belirtti.
Ethem Sancak - 04.02.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan Savunma Sanayii Başkanı Demir'e tepki Açıklaması
Eski Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli'nin ise Savunma Sanayii Başkanlığı bütçesini savunurken, "Tank palet fabrikası, tanklarımızın üretimi için tahsis edilmiştir." açıklaması yaptığını ifade eden Özkoç, şunları kaydetti: "Ethem Sancak ise 'Silahlı Kuvvetler bir an önce tank istiyor.
Ethem Sancak - 29.01.2020
CHP'li Özkoç'tan, "Altay tankı ihalesi feshedilsin" talebi
Bu tank paleti fabrikasının iş adamı Ethem Sancak ve Katar ordusuna bedelsiz verildiğini savunan Özkoç, Milli Savunma Bakanının bunun nedenini, "Acil olarak tanka ihtiyacımız var.
Ethem Sancak - 14.01.2020
CHP TBMM Grup Toplantısı
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Zaten Katar ordusuna bedava verdin. 'Kiraladık.' dedi Erdoğan. Ethem Sancak, 'Kira ödemiyoruz.
Ethem Sancak - 08.01.2020
Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi toplantı yaptı
İş adamı Ethem Sancak ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na fahri hemşehrilik beratı verilmesi kabul edildi.
Ethem Sancak - 08.01.2020
2020 yılının ilk meclisi toplandı
2001 yılında 'Yılın İşletmecisi', 2005 yılında 'Yılın Girişimcisi' seçilen ve 2007 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 'Milli Egemenlik Üstün Hizmet Onur Ödülü'ne' layık görülen, Türkiye'nin sanayisinin yerlileştirilmesi ve yerli otomobil hususunda önemli çalışmaları olan, Malatya'mıza özel sevgilerini taçlandırmak amacıyla sanayici ve iş adamı Ethem Sancak'a Fahri Hemşerilik beratı verilmesi kabul edildi.
Ethem Sancak - 21.12.2019
2020 yılı bütçesi görüşmeleri
"Övünerek anlattığınız Türkiye'yi getirdiğiniz nokta budur." diyen Özkoç, şunları söyledi: "Milletin cüzdanı boşaldı. Mutfakta yangın büyüdü. İşsizlik rekor düzeye ulaştı. Türkiye'nin sırtındaki borç yükü ağırlaştı. Vatandaşın vergileri faiz lobilerine aktı. Türk lirası eridi. Adalet sistemi çöktü. Yolsuzluk algı endeksi Türkiye'de 25 sıra geriye gitti. Ülkede huzur, refah kalmadı. Kadın cinayetleri, uyuşturucu, çocuk tacizleri aldı başını gitti. Saray milleti unuttu, şimdi adında saray var diye simit sarayını kurtarmaya çalışıyor. Mutsuz, haksız, hukuksuz bu düzen son ve büyük halkasını yarattı: Tank palet..." Bir televizyon programında Ethem Sancak'la tartışma teklifini kabul ettiğini, ancak AK Parti'nin temsilcisi katılmayacağı için onun gelemediğinin söylendiğini ifade eden Engin Özkoç, muhataplarının da Sancak olmadığını belirtti.
Ethem Sancak - 20.12.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'tan Sancak'a suçlama
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, kendisinin de katılacağı tank paleti fabrikasının konuşulacağı programdan iş adamı Ethem Sancak'ın "kaçtığını" iddia ederek, "Gerçekler karşısında mert dayanır, namert kaçar. Tank paleti bir ihanettir.
Ethem Sancak - 19.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, tank paleti fabrikası ile ilgili tartışmalar kapsamında Ethem Sancak'ın, açıklamasında kendisini hedef aldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ethem Sancak Haberleri | Ethem Sancak Kimdir - Haberler - Ethem Sancak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ethem Sancak kimdir, hayatı ve biyografisi. PROF. DR. FUAT SEZGİN VEFATININ 3. YILINDA ANILDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.07.2021 08:20:02. #1.13#

title