Kıskançlık krizine giren koca, eşi ve 1.5 yaşındaki oğlunun üzerine kolonya döküp yaktı - Haberler
Haberi Paylaş

Kıskançlık krizine giren koca, eşi ve 1.5 yaşındaki oğlunun üzerine kolonya döküp yaktı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

İzmir'de cezaevinden yaklaşık 4 ay önce çıkan şahıs, eşi öğle yemeğinde çalıştığı marketten eve gelmediği için kıskançlık krizine girdi. Markete gidip darbederek eşini eve getiren adam, 1.5 yaşındaki oğlu ve karısının üzerine kolonya döküp yaktı. Vücudunda ağır yanıklar oluşan kadın ve oğlu hastaneye kaldırıldı.

31 Ağustos'ta, saat 15.00 sıralarında, Kemalpaşa Mahallesi'nde meydana gelen olayda, yaralama, hırsızlık, uyuşturucu bulundurmak gibi birçok suçtan tutulduğu cezaevinden yaklaşık 4 ay önce pandemi nedeniyle şartlı tahliye edilen Veysi E., iddiaya göre bir süpermarkette çalışan eşi Fatma E. öğle yemeğine eve gelmeyince kıskançlık krizine girdi.

Markete giden Veysi E., eşi Fatma E.'yi (21) darbedip zorla eve getirdi. Veysi E., evde de darbetmeyi sürdürdüğü eşi Fatma E. ve 1.5 yaşındaki oğlu Ömer E.'yi üzerlerine kolonya dökerek, ateşe verdi. Fatma E.'nin feryadı ve Ömer E.'nin ağlamasını duyan komşularının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Vücutlarında ağır yanıklar oluşan anne ve oğlu, ambulansla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Soruşturma başlatan polisin ifadesine başvurduğu Fatma E., olayın yanlışlıkla olduğunu söyledi. Hayati tehlikeyi atlatan ancak tedavisi halen süren Fatma E., polise ilk ifadesini eşi tarafından tehdit edildiği için korkup o haliyle verdiğini belirtti.

Fatma E.'nin ifadesini değiştirmesi üzerine polis, Veysi E.'yi dün gözaltına aldı. Eşini daha önce de kıskandığı için darbettiği ileri sürülen Veysi E., Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Veysi E.'nin polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Kıskançlık krizine giren koca, eşi ve 1.5 yaşındaki oğlunun üzerine kolonya döküp yaktı
Demirören Haber Ajansı / Davut Can - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (6)
EVO20 :Çocuktan ne istedin lan ... İnşallah öteki tarafta yanmadan önce bu tarafta bi önden yanarsın da öyle gidersin!
Hasan Özlen:burada çok ağır sözler yazmadan içim rahatlamaz,bu gibi pisliklerin dünyada ve ahirette yeri yok.bu gibi karaktersizlere en ağır cezalar verilmeli.nedir len günahsız ufacık yavrucağı yakmak.
SEMRA DURUK:İnsan 1.5 yaşındaki bir bebeği nasıl yakabilir insan diye bunun gibilerin yaşamaya hakkı varmı bunun kendi evladına topluma ne faydası olur neden yaşıyor bu pislik bugun kendi evladını karısını yakar yarın senin evini soyar ertesi gün gider birini bıçaklar bunun gibiler topluma salınmamalı bunların halçaresine bakılmalı yazık o çocuk birdaha bu adama verilirse ölüsü çıkar
500