Erzincan Aracıyla Çarptığı Domuzdan Özür Diledi ve Telefonuna Kaydetti

Erzincan Aracıyla Çarptığı Domuzdan Özür Diledi ve Telefonuna Kaydetti

Aracıyla çarptığı domuzdan özür diledi ve telefonuna kaydettiERZİNCAN'da gece aracıyla domuz sürüsüne çarpan Süleyman Karadaş, yaralanan domuz yavrusunun başını okşayarak, özür diledi ve tedavi ettikten sonra doğaya bıraktı.

Aracıyla çarptığı domuzdan özür diledi ve telefonuna kaydetti

ERZİNCAN'da gece aracıyla domuz sürüsüne çarpan Süleyman Karadaş, yaralanan domuz yavrusunun başını okşayarak, özür diledi ve tedavi ettikten sonra doğaya bıraktı.

Olay önceki gün Erzincan Refahiye Karayolu'nda meydana geldi. İşi dolayısıyla sık sık uzun yolculuk yapan 36 yaşındaki Süleyman Karadaş, gece saatlerinde aracıyla Erzincan'a dönerken bir anda yola çıkan domuz sürüsüne çarptı. Kazayı maddi hasarla atlatan Karadaş, aracından inerek çarptığı yaralı domuzun yanına gitti. Yaralı hayvanın başını okşayan ve ondan özür dileyen Süleyman Karadaş o anları da cep telefonu ile kaydetti. Domuz yavrusu ile uzun süre konuşan Karadaş, İstemeden bir kaza meydana geldi. Arabam pert, canımız sağ olsun. Üzgünüm, bir canlının ölümünü seyretmek tabii ki güzel değil ama ne yapabilirim. Gecenin bir vakti aniden çıktı önüme. Maalesef istemeyerek oldu, bu bir kaza. Verilmiş sadakam var demek ki, Allah korudu. Allah beterinden saklasın hepimizin başına gelebilir dedi

Peynir tüccarığı yapan Süleyman Karadaş, yaralı hayvanı orada kendi imkanları ile tedavi ettikten sonra ormanlık alana bıraktı.