Erkan Oğur Haberleri

Erkan Oğur haber, Erkan Oğur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Oğur - 20.2.2020
Samsara Heyecanı Başlıyor!
"Konuşan Resimler- Anadolu'nun Ozanları" sergisi ise bu toprakların unutulmaz ozanlarının öykülerini resim, sesli metin ve müzikle günümüze taşıyor. "Bağımız Var" projesinin desteği ile hayata geçen sergi Neyzen, Erkan Oğur, Aşık Veysel, Neşet Ertaş, Pir Sultan Abdal, Aşık Mahzuni Şerif, Yunus Emre, Karacaoğlan, Dadaloğlu, Nesimi gibi bu toprakların ölümsüz ozanlarını konu alıyor.
Erkan Oğur - 11.2.2020
Birsen Tezer'den Hisar Okulları'nda Müzik Ziyafeti
Cazdan sanat müziğine geniş repertuarı ve güçlü sesiyle dikkat çeken sanatçı, İTÜ Devlet Konservatuarı mezunu. Müziğin evrenselliğine inanan, sesini, şarkılarını ve bestelerini de bu yolda paylaşan sanatçı; Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, İlhan Şeşen ve Gürol Ağırbaş gibi Türkiye'nin önemli müzisyenleriyle çalıştı.
Erkan Oğur - 11.2.2020
''Çellistanbul'' konserine ev sahipliği yapacak.
Saint Benoît Fransız Lisesi ve Siluet Salonu Saint Benoît Fransız Lisesi kurulduğu günden bu yana sanata önem vermiştir. Saint Benoît Lisesi Silüet Salonu Mercan Dede, Kerem Görsev, İdil Biret, Canan Anderson, Aşkın Arsunan, Jehan Barbur, FisFüz, Jef Giansily, Tuna Kiremitçi, Ayhan Sicimoğlu, Erkan Oğur İsmail Hakkı Demircioğlu, Borusan Quartet, Nubass gibi ses getiren konserlere, 15.
Erkan Oğur - 11.2.2020
#BağımızVar Projesi, Konuşan Resimler'le Yoluna Devam Ediyor
"Konuşan Resimler – Bu Toprakların Ozanları" sergisi Neyzen, Erkan Oğur, Aşık Veysel, Neşet Ertaş, Pir Sultan Abdal, Aşık Mahzuni Şerif, Yunus Emre, Karacaoğlan, Dadaloğlu, Nesimi gibi bu toprakların ölümsüz ozanlarını konu alıyor.
Erkan Oğur - 21.1.2020
Akbank Caz Konserleri Yinon Muallem Quartet konseriyle başlıyor
Yinon Muallem'in yayınlanmış on albümü, perküsyon eğitimi üzerine bir albümü ve kendi biyografisinden yola çıkarak yazdığı bir kitap, bir roman olmak üzere yayınlanmış iki kitabı bulunuyor. Aralarında Kudsi Ergüner, Erkan Oğur, Göksel Baktagir, Derya Türkan, Tüluğ Tırpan, Elif Çağlar, Ömer Faruk Tekbilek, Ross Daly, Areti Ketime, Mor Karbasi gibi farklı türlerde başarılı müzisyenler ile birlikte çalışmış Muallem'in "Back Home" adlı yeni albümü Alman plak firması Galileo etiketiyle tüm dünyada satışa çıktı ve Acum meslek birliği (İsrail) tarafından yılın en iyi albüm yapımı seçildi.
Erkan Oğur - 2.1.2020
Saint Benoît Lisesi'nde İpek Dinç Quintet feat. Önder Focan konseri
İpek Dinç Quintet feat. Önder Focan Vokal: İpek Dinç Gitar: Önder Focan Piyano: Kaan Bıyıkoğlu Kontrabas: Baran Say Saksofon: Yahya Dai Davul: Burak Cihangirli Saint Benoît Fransız Lisesi ve Siluet Salonu Saint Benoît Fransız Lisesi kurulduğu günden bu yana sanata önem vermiştir. Saint Benoît Lisesi Silüet Salonu Mercan Dede, Kerem Görsev, İdil Biret, Canan Anderson, Aşkın Arsunan, Jehan Barbur, FisFüz, Jef Giansily, Tuna Kiremitçi, Ayhan Sicimoğlu, Erkan Oğur İsmail Hakkı Demircioğlu, Borusan Quartet, Nubass gibi ses getiren konserlere, 15.
Erkan Oğur - 22.12.2019
İstanbullular bu hafta kültür ve sanata doyacak
Sahne sanatları ve konserler Bu yıl ikincisi düzenlenen "İstanbul Uluslararası Halk Müzikleri Festivali", 23 Aralık'ta Grand Pera'da Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konseriyle başlayacak.
Erkan Oğur - 19.12.2019
Uluslararası Halk Müzikleri Festivali yerli ve yabancı sanatçıları ağırlayacak
Azerbaycan'dan Alim Qasimov ve Bosna Hersek'ten Divanhana grubunun konuk olacağı festivalde ayrıca Erkan Oğur ve İsmail Demircioğlu ile Yavuz Bingöl de Grand Pera'da konser verecek.
Erkan Oğur - 12.12.2019
"İstanbul 2. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali" 23 Aralık'ta başlayacak
Festivalde bu yıl Azerbaycan'dan Alim Qasimov ile Saraybosna'dan Divanhana Grubu'nun yanı sıra Grand Pera'da Erkan Oğur, İsmail Demircioğlu ve Yavuz Bingöl konser verecek.
Erkan Oğur - 11.12.2019
İstanbul 2. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali 23 Aralık'ta!
Geçen yıl içeriği ve etkileyici programı ile halk müziği alanında fark yaratan İstanbul Uluslararası Halk Müzikleri Festivali, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Beyoğlu Belediyesi ve Sanat Hayattır Derneği tarafından düzenleniyor. Festivalin müzikal içeriği Yavuz Bingöl Sanat Merkezi tarafından hazırlandı. Festivalde Azerbaycan'dan Alim Qasimov ile Saraybosna'dan Divanhana yabancı konuklar olarak yer alıyor. Ayrıca Erkan Oğur ve İsmail Demircioğlu, Yavuz Bingöl ise Grand Pera'da konser verecek diğer isimler.
Erkan Oğur - 14.11.2019
Gaziantep ve Malatya'da kültür sanat
- Konser Türk halk müziği sanatçılarından Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, sevilen türkülerini Gaziantepliler için seslendirecek.
Erkan Oğur - 31.10.2019
İzmir'de kültür sanat
Konser Sanatçı Erkan Oğur, 2 Kasım'da İsmet İnönü Sanat Merkezi'nde sahne alacak.
Erkan Oğur - 31.10.2019
Trabzon'da kültür sanat
Türk halk müziğinin usta isimleri Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, 6 Kasım Çarşamba günü saat 20.
Erkan Oğur - 30.9.2019
Urla Caz Festivali sona erdi
Urla'nın değerlerinden Neyzen Tevfik Kolaylı'ya ithaf edilen festivalde, daha sonra ilk perdesiz klasik gitarı icat eden, seçkin caz ve blues sanatçısı Erkan Oğur dinleyicilere adeta müzik şöleni yaşattı.
Erkan Oğur - 15.9.2019
C-Majör İş'ten Sesler Korosu'ndan engelliler yararına konser
Konserde konuk sanatçı olarak Bekir Ünlüataer, İlham Gencer, Bora Gencer, Çelik, Erkan Oğur, Ersan Erdura, Güzin-Baha, Melihat Gülses, Nebil Özgentürk, Selçuk Alagöz ve Yonca Evcimik de yer aldı.
Erkan Oğur - 27.8.2019
Zeytinli rock festivali'nde 90 sanatçı sahneye çıkacak
FESTİVALE 90 SANATÇI KATILACAK Festivalde bu yıl 90 sanatçının yer alacağını söyleyen Kuzey, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Şebnem Ferah, Athena, Teoman, Selda Bağcan, MFÖ, Bülent Ortaçgil, Zuhal Olcay, Yaşar Kurt, Halil Sezai gibi isimlerinde bulunduğu birbirinden değerli 90 sanatçımız festivalde sahne alacak. Ülkeye mal olmuş, ülkemizin müziğine yön veren bu kadar sanatçının bir araya geldiği başka bir festival daha yok. Türkiye'nin 17 ilinde bu festivalleri düzenliyoruz Milyon Yapım olarak. Fakat bizim göz bebeğimiz, ilk göz ağrımız ve Türkiye'nin en büyüğü Zeytinli Rock Festivali. Bunu yapmak bizim için ayrı bir gurur, ayrı bir şeref. Dolayısıyla türlü türlü zorluklara rağmen bu festivali Edremit'e, Balıkesir'e ve Türkiye'ye kazandırmak için çabalamaya devam ediyoruz. Bu sene Zeytinli Rock Festivali'nde 3 sahne var. 2 tanesi kırmızı ve siyah sahne. Bir tanesi de geçen sene ilk kez başlattığımız ve tadına doyamadığımız akustik sahne. O akustik sahnede Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, Zuhal Olcay, Halil Sezai gibi akustik müziğinden de çok keyif alacağımız isimler yer alıyor.
Erkan Oğur - 27.8.2019
Dha yurt bülteni - 13
FESTİVALE 90 SANATÇI KATILACAK Festivalde bu yıl 90 sanatçının yer alacağını söyleyen Kuzey, sözlerini şu şekilde sürdürdü:   "Şebnem Ferah, Athena, Teoman, Selda Bağcan, MFÖ, Bülent Ortaçgil, Zuhal Olcay, Yaşar Kurt, Halil Sezai gibi isimlerinde bulunduğu birbirinden değerli 90 sanatçımız festivalde sahne alacak. Ülkeye mal olmuş, ülkemizin müziğine yön veren bu kadar sanatçının bir araya geldiği başka bir festival daha yok. Türkiye'nin 17 ilinde bu festivalleri düzenliyoruz, Milyon Yapım olarak. Fakat bizim göz bebeğimiz, ilk göz ağrımız ve Türkiye'nin en büyüğü Zeytinli Rock Festivali. Bunu yapmak bizim için ayrı bir gurur, ayrı bir şeref. Dolayısıyla türlü türlü zorluklara rağmen bu festivali Edremit'e, Balıkesir'e ve Türkiye'ye kazandırmak için çabalamaya devam ediyoruz. Bu sene Zeytinli Rock Festivali'nde 3 sahne var. 2 tanesi kırmızı ve siyah sahne. Bir tanesi de geçen sene ilk kez başlattığımız ve tadına doyamadığımız akustik sahne. O akustik sahnede Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, Zuhal Olcay, Halil Sezai gibi akustik müziğinden de çok keyif alacağımız isimler yer alıyor.
Erkan Oğur - 22.8.2019
Şırnak'taki terör operasyonu
Olayın üzüntüsünün yaşandığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ile milletimize başsağlığı, yaralı askerimize acil şifalar dileriz. Yaşanan bu üzücü olay nedeniyle bu akşam saat 20.00'de Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür Merkezi'nde Sivas Kongresi'nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında yapılması planlanan '1. Sivas Kültür, Sanat ve Hizmet Ödülleri', Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konseri ertelenmiştir.
Erkan Oğur - 22.8.2019
Şehit haberi üzerine konser iptal edildi
Sivas Kongresinin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında bugün akşam saatlerinde gerçekleştirilmesi planlanan iki konser, Sırnak'ın Silopi ilçesinden gelen şehit haberleri üzerine valilik kararı ile iptal edildi. Sivas Valiliği'nin sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, şehitler için başsağlığı mesajı verildi. 1. Sivas Kültür ve Sanat Hizmet Ödül töreni, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konserlerinin ise ilerki bir tarihe ertelendiği duyuruldu.
Erkan Oğur - 25.7.2019
29. Akbank Caz Festivali'ne doğru
Kadıköy'deki Moda Sahnesi, 24 Ekim'de Norveçli müzisyen Bugge Wesseltoft'un Erkan Oğur ile oluşturduğu "Bugge Wesseltoft, Erkan Oğur ve Friends" birlikteliğinin ilk konserine ev sahipliği yapacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Erkan Oğur Haberleri | Erkan Oğur Kimdir - Haberler - Erkan Oğur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Oğur kimdir, hayatı ve biyografisi. Ünlü sanatçılar Bodrum'da yerden izmarit topladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 19:17:31. #1.14#
title