ERKAN HABERAL HABERLERİ

Erkan Haberal haber, Erkan Haberal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Haberal

Erkan Haberal

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1971

Erkan Haberal Kimdir ?

Erkan Haberal, 1971, Subaşı, Pazar, Rize, Türk siyasetçi. Anadolu Üniversitesi İktisadi Ticari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Sağlık Kurumları İşletmeciliği konusunda Yüksek Lisans yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erkan Haberal - 08.10.2021
MHP heyeti, Beypazarı'nda temaslarda bulundu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve Ankara milletvekili Erkan Haberal, Beypazarı'nda ziyaretler gerçekleştirdi.
Erkan Haberal - 21.09.2021
Eski Milletvekili Mengü için TBMM'de tören
Mengü için TBMM Şeref Kapısı merdivenlerinde tören düzenlendi. Törene, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, TBMM İdare Amirleri Ali Şahin ve Erkan Haberal, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Zafer Partisi Başkanı Ümit Özdağ, eski Bakanlar, eski milletvekilleri ve ailesi katıldı.
Erkan Haberal - 06.07.2021
Hayvanların korunmasına ilişkin kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda görüşülüyor
"Tehlikeli ırklar konusunda çok ciddi bir problem var" MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, "tehlikeli ırklar" ifadesine dikkat edilmesi gerektiğini belirterek, "Tehlikeli ırklar konusunda çok ciddi bir problem var.
Erkan Haberal - 18.03.2021
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 13. Olağan Büyük Kurultayı'nda konuştu: (4)
Kurultay çerçevesinde İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu başkanlığında TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Ardahan İl Başkanı Hülya Davutoğulları, Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli'nin yer aldığı heyet, Anıtkabir ile Alparslan Türkeş'in Anıt Mezar'ını ziyaret etti.
Erkan Haberal - 17.03.2021
TBMM Genel Kurulunda, HDP'li Gergerlioğlu'nun milletvekilliğinin düşmesine ilişkin gerginlik
Gergerlioğlu'nun, Genel Kurul Salonu'ndan çıkmaması üzerine Adan, TBMM idare amirlerini göreve davet etti ve birleşime yeniden ara verdi. Bu kapsamda TBMM idare amirleri Alpay Özalan, Ali Şahin ve Erkan Haberal, HDP sıralarına yürüdü.
Erkan Haberal - 08.12.2020
Meclis ile Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
Son günlerde sıkça gündeme getirilen, gizli anayasa tartışmaları yapıldığını belirten Yıldız, şöyle devam etti: "Türk'ün Türk milletinin, Atatürk'ün metinden çıkarıldığı, yarı federal sistemin tartışıldığı ve bunun da halktan gizlendiği bir çalışmaya şahit oluyoruz. Hatta bu çalışmanın içinde olan insanlar da bunu gizleyemiyor, gizlemiyor. Halkı temsil edenler toplumsal çürümeye, suçun yaygınlaşmasına, kamu düzeninin bozulmasına öncülük edemezler. Kimsenin Anayasa'yı beğenme yükümlülüğü yoktur ama anayasal kurallar değişene kadar uymak zorundadır. Bizim Anayasa'mızın ilk 4 maddesi değiştirilemez, değiştirilmesi tartışılamaz. Terör örgütü PKK'nın arzuladığı şekilde bir anayasa taslağı ya da yol haritasını gizleyenlerin bunu gizlemelerine gerek yok. Beğenirler, beğenmezler; hazırlasınlar, Türk toplumumuzla paylaşsınlar, herkes de kimin ne olduğunu görsün." -"Kayıtsız kalamayan RTÜK Başkanı'nı kutluyoruz" MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasının inşa edilen yeni salonunun gurur tablosu, dünyada sanat alanında verilen en güzel cevaplardan biri, övünç kaynakları, dünyadaki en güzel konser salonlarından biri olduğunu ifade etti.
Erkan Haberal - 20.11.2020
TBMM'de HES kodu uygulaması
TBMM İdare Amiri Erkan Haberal imzasıyla milletvekillerine yazı gönderilerek, HES kodu uygulamasına geçileceğine ilişkin bilgi verildi.
Erkan Haberal - 08.11.2020
MHP Giresun İl Başkanlığına Konal yeniden seçildi
Genel kurula MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Giresun Belediye Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, davetliler ve partililer katıldı.
Erkan Haberal - 05.10.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
"İkinci eş çağrısı yapan, Medeni Kanun'u hedef alan bugün de görevden alınan GATA Başhekim Yardımcısı Ali Edizer'in sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna Öztrak, şu yanıtı verdi: "Bu sözler gerçekten rezalet. Türkiye'nin en saygın kurumlarından birisi olan Gülhane Askeri Tıp Akademisi kimlere emanet edilmiş? GATA gibi bir kurumun başhekim yardımcılığına getirilen şahıs, Medeni Kanun'a saldıran, tek eşliliği uygun görmeyen bir kafa yapısına sahip. Çok açıkça ifade edeyim evet kendisi görevden alınmış ama şu soruyu da sormamız gerek. Bu adamları neden bu görevlere getiriyorsunuz? Kim bu adamları bu görevlere getiren? Bu soruyu sorduktan sonra bir şey daha yapmamız gerekiyor, bu şahsı bir an önce hastanenin ruh ve sinir hastalıkları bölümünde müşahade altına almak gerekiyor." "MHP'li Erkan Haberal'in şoförü bir cenaze merasiminde yolu polisle birlikte kapatmaya çalışan belediyenin güvenlik görevlisine bilerek çarptı.
Erkan Haberal - 09.07.2020
TBMM kararları Resmi Gazete'de
TBMM İdare Amirliğine ise AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, AK Parti İzmir Milletvekili Fehmi Alpay Özalan, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ile HDP Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul'un getirildiği kaydedildi.
Erkan Haberal - 07.07.2020
Mustafa Şentop yeniden TBMM Başkanı seçildi
Seçim sonucunda TBMM İdare Amirliğine, AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ile HDP Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul getirildi.
Erkan Haberal - 24.02.2020
Meclisin "sır katipleri" stenograf yardımcıları yemin etti
Programa, TBMM Başkanlık Divanı üyeleri Erkan Haberal, Kadim Durmaz ve İshak Gazel ile TBMM çalışanları katıldı.
Erkan Haberal - 22.01.2020
FETÖ'nün "VIP dinleme" davasında karar açıklandı (2)
Mağdurlar Sanıkların usulsüz dinledikleri mağdur ve müştekiler arasında Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, eski Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, eski bakanlar Koray Aydın, Abdullatif Şener ve Namık Kemal Zeybek, emekli Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş, MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, gazeteciler Aslı Aydıntaşbaş, Ahmet Hakan Coşkun, Akif Beki, Fatih Çekirge, Sedat Ergin, Cüneyt Ülsever, Hüseyin Gülerce, Nuri Elibol, Uğur Dündar, Cüneyt Özdemir, Nurettin Şimşek, merhum gazeteci Mehmet Ali Birand, şarkıcı Çelik Erişçi, eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, iş adamları Cavit Çağlar, Ali Koç, Rahmi Koç, Vuslat Sabancı, Nihat Özdemir, emekli Orgeneral Hurşit Tolon ile bazı bürokratlar, emniyet mensupları, siyasetçi ve iş adamları bulunuyor.
Erkan Haberal - 12.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, bor madeninin çok önemli, milli ve stratejik bir ürün olduğunu vurgulayarak, politik nedenlerle Türkiye'nin bor madenini işlemesini hiçbir ülkenin istemediğini söyledi.
Erkan Haberal - 10.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, "Günümüzde ne yazık ki tarihimizle tezat olarak, sanatla yaşayan ve yoğrulan bir toplum değiliz.
Erkan Haberal - 10.11.2019
Atatürk, TBMM'de törenle anıldı
TBMM Başkanvekili Levent Gök başkanlığında gerçekleştirilen törene TBMM İdare Amirleri AK Partili Orhan Yeğin, MHP'li Erkan Haberal, AK Parti Grup Başkanvekilleri Bülent Turan, Cahit Özkan, İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, milletvekilleri ve Meclis bürokratları ile çalışanları katıldı.
Erkan Haberal - 10.11.2019
Atatürk, TBMM'de törenle anıldı
TBMM Başkanvekili Levent Gök başkanlığında gerçekleştirilen törene TBMM İdare Amirleri AK Partili Orhan Yeğin, MHP'li Erkan Haberal, AK Parti Grup Başkanvekilleri Bülent Turan, Cahit Özkan, İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, milletvekilleri ve Meclis bürokratları ile çalışanları katıldı.
Erkan Haberal - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Törene, TBMM Başkanvekili Levent Gök, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, AK Parti Grup başkanvekilleri Bülent Turan ve Cahit Özkan, İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, TBMM İdare amirleri AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yegin ile MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, milletvekilleri, Meclis bürokratları ve çalışanlar katıldı.
Erkan Haberal - 07.11.2019
TBMM Başkanı Şentop, Antropoloji Müzesi ve Troçki Müzesi'ni ziyaret etti
  TBMM Başkanı Şentop'a, TBMM heyetinde yer alan TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ve İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs eşlik etti.
Erkan Haberal - 07.11.2019
Şentop'tan Meksika Ulusal Antropoloji ve Troçki müzelerine ziyaret
TBMM Başkanı Şentop'a, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ve İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Haberal Haberleri | Erkan Haberal Kimdir - Haberler - Erkan Haberal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Haberal kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP heyeti Kütahya'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 22:09:35. #1.14#

title