Erdoğan, 15 Temmuz'un Sembol İsmi Hande Fırat'ın Düğününe Katılamadı

Erdoğan, 15 Temmuz'un Sembol İsmi Hande Fırat'ın Düğününe Katılamadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan yoğun mesaisinden dolayı iş adamı Murat Özvardar ile hayatını birleştiren 15 Temmuz'un sembol isimlerinden Hande Fırat'ın nikahına katılamadı.

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat ile iş adamı Murat Özvardar Sheraton Otel'de yapılan nikah töreniyle dünya evine girdi. Düğüne; iş, sanat, siyaset ve spor dünyasından yüzlerce seçkin davetli katıldı.

NİKAHI ÇİÇEĞİ BURNUNDA BAŞKAN KIYDI

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini ise AB Bakanı Ömer Çelik, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Murat Ezberci ve Recep Ercan Keskin yaptı.


ERDOĞAN NEDEN KATILMADI?

Bakan Çelik törende, "Sayın Cumhurbaşkanımız adına burada bulunuyorum. Kudüs'le ilgili toplantısı, telefon trafiği var. Kendisi benim gelmemi istediler. Sayın Cumhurbaşkanının evli çiftlere tavsiyesini herkes biliyor" diyerek evlilik cüzdanını geline takdim etti.


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TELGRAF GÖNDERDİ

Geceye katılamayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telgraf gönderdi. Telgrafta şu ifadeler yer aldı: "Düğün törenine nazik davetiniz için içtenlikle teşekkür ederim. Değerli çiftimizin çıktıkları bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeleri temennisiyle, iki cihan saadeti diler, beraberliklerinin iki aileye de huzur ve mutluluk getirmesini cenab-ı Allah'tan niyaz ederim. Bu vesileyle sizlere ve kıymetli misafirlere en kalbi sevgi ve selamlarımı sunarım."

Düğünden kareler;