Erdem Kaya Haberleri

Erdem Kaya haber, Erdem Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdem Kaya - 24.09.2021
Son dakika haber... Eski CHP Ümraniye Gençlik başkanının yargılandığı cinsel saldırı davası
SANIĞIN KENDİSİNİ TACİZ ETTİĞİNDEN BAHSETMİŞTİ Tanık olarak dinlenen Uğur Sağır, sanık ve müştekinin arkadaşları olduğunu belirterek "Geçen yıl yaz ayları içerisinde bir kafede müşteki D.A. ile buluştuğumuzda sanığın kendisini taciz ettiğinden bahsetmişti. Bunun dışında bir ayrıntı vermedi. Daha sonra aynı günün akşamında ben sanıklar bir araya geldim. Bulunduğumuz ortam kafe tarzı bir yerdi, kalabalıktı. Burada D.A. yoktu. Sanığa D.A.'nın iddialarını sorduğumda, sanık iddiaları reddetti. Bunun sonrasında başka bir kafede tekrar taraflarla bir araya geldim. Gene ortam kalabalıktı. Gözlemlediğim kadarıyla bu ortamda katılan ile sanık herhangi bir suretle iletişime geçmediler. Başkaca olumsuz bir durum yaşanmadı" dedi.  BAYAN OLMAM NEDENİYLE ZARAR GÖREBİLECEĞİMDEN BAHİSLE KONUŞMALAR YAPILDI Tanık Sağır'ın beyanlarına karşı söz alan şikayetçi D.A. kafede geçen söz konusu görüşmeye tanığın teklifi üzerine gittiğini, tanığın buluşmaya yalnız gelmesini istediğini ancak ısrara rağmen görüşmeye arkadaşıyla gittiğini kaydetti. D.A. yaşadığı olayın hayatındaki en kötü gün olduğunu belirterek "Gittiğimde ortam kalabalıktı, hatta benimle yalnız görüşmek istediler. Bu görüşme esnasında böyle bir oluşmuşsa bile şikayetçi olmamam gerektiğini, yoksa bayan olmam nedeniyle zarar görebileceğimden bahisle konuşmalar yapıldı. Devamında ben bu ortamdan ayrılmak istedim" ifadelerini kullandı.  MÜŞTEKİNİN ARKADAŞI SANIĞIN KOLTUĞUNDAN OLACAĞINI SÖYLEDİ Bir başka tanık Erdem Kaya ise D.
Erdem Kaya - 21.06.2021
Vali Hacıbektaşoğlu, Aladdin Middle East Şirketi Genel Müdürü Erdem Kaya ve Beraberindeki Heyeti Makamında Kabul Etti
Vali/Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Aladdin Middle East Şirketi Genel Müdürü Erdem Kaya ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Erdem Kaya - 17.12.2020
İnegöl'de mahalle muhtarı çöpe atılan ekmeklerle sokak hayvanlarını besliyor
Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Erdem Kaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, çöpe atılan ekmekleri ıslattıktan sonra sokak hayvanlarının yiyebileceği kıvama getirdiğini, böylelikle ekmek israfının da önüne geçmeyi amaçladığını söyledi.
Erdem Kaya - 27.02.2020
'Anadolu'da Berber Dükkânı Sohbetleri' Bursa'da gerçekleştirildi
Berber Dükkânı Sohbeti'nin takiben, Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Başkanı Oya Eroğlu moderatörlüğünde "Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinde Özel Sektör ve Sivil Toplum" paneli gerçeklerildi. Panele Erdem Kaya Patent ve Danışmanlık A.
Erdem Kaya - 26.02.2020
"Anadolu'da Berber Dükkanı Sohbetleri"nin ikincisi Bursa'da gerçekleştirildi
Etkinliğin devamında BUİKAD Başkanı Oya Eroğlu'nun moderatörlüğünde "Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinde Özel Sektör ve Sivil Toplum" paneli gerçekleştirildi. Panele Erdem Kaya Patent ve Danışmanlık AŞ Genel Koordinatörü Türkan Kaya ve RUMELİSİAD Başkanı Ömer Kumova katıldı.
Erdem Kaya - 31.12.2019
Türkiye'nin ihracat atağı patent başvurularına yansıdı
Uluslararası Patent Birliği (UPB) Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Kaya, yılın 10 ayında geçen senenin aynı dönemine göre yerli şirketlerin yurt dışında yaptığı patent başvurusu sayısının yüzde 46 arttığını belirterek, "Neredeyse yarı yarıya bir artış yaşandı.
Erdem Kaya - 03.12.2019
Çorum'dan kısa kısa
Diş Sağlığı Haftası dolayısıyla İkbal Kadın Kültür Merkezi toplantı salonundaki konferansta diş hekimi Erdem Kaya, ağız ve diş sağlığı, asitli ve şekerli gıdaların diş çürüğüne etkisi, ağız ve diş bakımının yanı sıra diş fırçalama yöntemleri hakkında bilgi verdi.
Erdem Kaya - 01.12.2019
Kalite Kongresi'nde "2019 Türkiye Mükemmellik Ödülleri" sahiplerini buldu
Törende, Türkiye Mükemmellik Aşamaları programı Yetkinlik Ödül Belgesi de takdim edildi. Bu kapsamda Erdem Kaya Patent ve Danışmanlık AŞ, Gaziantep Ticaret Odası, GO Yakıt, Havelsan-Hava Elektronik Sanayi AŞ ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti "Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız Ödül Belgesi" almaya hak kazanırken, Aygersan-Aydınlatma Gereçleri Sanayi ve Ticaret AŞ, Limak-Uludağ Elektrik Perakende Sat.
Erdem Kaya - 17.10.2019
Rakiplerini küfür nedeniyle vurmuş
Aksaray'da yaşayan Erdem Kaya, aynı cadde üzerinde kendisi gibi cep telefonu satışı yapan 2 kişiyi, dini nikahlı olarak beraber yaşadığı Pembe Hatice K.'nin çantasından aldığı tüfekle yaraladı.
Erdem Kaya - 17.10.2019
Aksaray rakiplerini küfür nedeniyle vurmuş
AKSARAY Rakiplerini küfür nedeniyle vurmuşRakiplerini küfür nedeniyle vurmuşAksaray'da yaşayan Erdem Kaya, aynı cadde üzerinde kendisi gibi cep telefonu satışı yapan 2 kişiyi, dini nikahlı olarak beraber yaşadığı Pembe Hatice K.'nin çantasından aldığı tüfekle yaraladı.
Erdem Kaya - 17.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Görüntü Dökümü ------------ -Sisli havadan genel detay -Vatandaş yolda yürümesi -Tarihi Selimiye Cami sisten görünmüyor -Araçların ilerlemesi -Farklı açılardan sis görüntüleri Haber-Kamera: Ali Can ZERAY/EDİRNE, ====================== Rakiplerini küfür nedeniyle vurmuş Aksaray'da yaşayan Erdem Kaya, aynı cadde üzerinde kendisi gibi cep telefonu satışı yapan 2 kişiyi, dini nikahlı olarak beraber yaşadığı Pembe Hatice K.
Erdem Kaya - 16.10.2019
Eşinin çantasından çıkardığı tüfekle, rakiplerini vurdu
AKSARAY'da, aynı cadde üzerinde cep telefonu satışı yapan Erdem Kaya ile Nihat Özcan(45) ve Ali Erk (40) arasında sokak ortasında kavga çıktı.
Erdem Kaya - 16.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ-8
EŞİNİN ÇANTASINDAN ÇIKARDIĞI TÜFEKLE, RAKİPLERİNİ VURDUAksaray'da, aynı cadde üzerinde cep telefonu satışı yapan Erdem Kaya ile Nihat Özcan(45) ve Ali Erk (40) arasında sokak ortasında kavga çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdem Kaya Haberleri | Erdem Kaya Kimdir - Haberler - Erdem Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdem Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber... Eski CHP Ümraniye Gençlik başkanının yargılandığı cinsel saldırı davası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 20:45:51. #1.16#

title