Erdal Bayrakoğlu İstanbul Live'da!

Erdal Bayrakoğlu İstanbul Live'da!

07.03.2012 11:32 | Son Güncelleme: 07.03.2012 11:32
Erdal Bayrakoğlu İstanbul Live'da!

"Lazarotti" Erdal Bayrakoğlu; 9 Mart 2012, Cuma akşamı Istanbul Live'da sevenleriyle buluşacak.

Toplumun destanlarını, aşklarını, ağıtlarını ve horonlarını, Laz müziğinin otantik yapısını bozmadan, güçlü sesiyle, Lazca ve deneme eserlerle sunan Laz Pavarotti "Lazarotti" Erdal Bayrakoğlu; 9 Mart 2012, Cuma akşamı Istanbul Live'da sevenleriyle buluşacak.

Anadolu halk kültürünün bir parçası olan Karadeniz ve Laz müziğini, güçlü sesiyle yeniden milyonlara sevdiren Rize Ardeşen doğumlu Erdal Bayrakoğlu; lise yıllarından bu yana müzikle uğraşıyor. Sevilen sanatçı, yıllardır müzik çalışmalarını birlikte sürdürdüğü müzisyen arkadaşlarıyla, Zugaşi Berepe ve Kazım Koyuncu'nun büyük emek verdikleri Lazca Rock tarzı müziği yerelden evrensele taşımayı, evrensel kalitede bir müzik tarzını oluşturmayı hedefliyor.

Bayrakoğlu; Karadeniz'in engin halk kültürünün zengin müzik altyapısını ortaya çıkararak evrensel kalitede şarkılar üretirken, gerçekçi, yaşam dolu ve genç bir tavırla kültürel zenginliğe katkıda bulunmak istediğini belirtiyor.

Erdal Bayrakoğlu; sessiz bir isyana ses veren şarkılarını 9 Mart 2012, Cuma akşamı Istanbul Live'da seslendirecek.

Major Müzik Organizasyon – Eyüp İblağ'ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı. Istanbul Live'da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir "Lounge Bar" açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki bu "Lounge Bar"da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii'nin sokağında bulunan Istanbul Live'da, gerçekleşecek konserlerin kapı açılış saati 21:00. Konser biletleri Biletix'ten ve Istanbul Live'dan temin edilebilir.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title