ERDAL ATAŞ HABERLERİ

Erdal Ataş haber, Erdal Ataş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdal Ataş

Erdal Ataş

Doğum Yeri Kars / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1980

Erdal Ataş Kimdir ?

1980 yılında Kağızman'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamladı. Ankara Hacettepe üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde başladığı yükseköğrenimini Paris'te tamamladı. 2002 yılından bu yana kurucusu olduğu inşaat şirketinin yönetim kurulu başkanlığını yapıyor. 27. Dönem HDP İstanbul Milletvekili Adayı olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erdal Ataş - 13.11.2020
Antalya'da iki otomobil çarpıştı: 6 yaralı
Antalya'nın Manavgat ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu 6 kişi yaralandı. Erdal Ataş'ın kullandığı 27 BFR 46 plakalı otomobil, Akseki-Manavgat kara yolu Taşkesiği Mahallesi'nde karşı yönden gelen Emre Koşan idaresindeki 34 DHU 435 plakalı otomobille çarpıştı.
Erdal Ataş - 17.04.2018
Terör Örgütü Mkp'ye Operasyon
Başkentte terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyonda, aralarında HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş'ın danışmanın da olduğu 4 kişi, yasa dışı Maoist Komünist Parti (MKP) üyesi oldukları gerekçesiyle gözaltına alındı.
Erdal Ataş - 01.02.2018
TBMM Genel Kurulu
HDP İstanbul Milletvekil Erdal Ataş, öneri üzerindeki konuşmasında, operasyon ile ülkenin en yakıcı gündemlerinin gizlendiğini, bunların başında da ekonominin geldiğini iddia etti.
Erdal Ataş - 09.01.2018
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurulda, HDP İstanbul Milletvekilili Erdal Ataş, Şanlıurfa Milletvekili Dilek Öcalan, Şırnak Milletvekili Leyla Birlik ve Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün izin taleplerine ilişkin tezkereler ise kabul edildi.
Erdal Ataş - 15.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş, dünyada çevre ve şehircilik bakanlıklarının hataları ve yanlış projelerinin olduğunu ancak Türkiye'de Çevre ve Şehircilik Bakanlığının tarihi yerler, parklar, meralar, zeytinlikler ve yeşil alanları ticaret ve rant mantığıyla ele alan, şehirlerin tümünü şekilsiz binalara açan bir bakanlık rolü oynamaya başladığını öne sürdü.
Erdal Ataş - 08.11.2017
Tabiatı ve Biyolojik Çeşitliliği Koruma Kanunu Tasarısı
HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş, "Bu ülkede para her şey midir? Üzerinde yaşayacağımız bir alan, dünya yoksa paran olsa ne olacak? Herkes kanser oluyorsa paranın ne anlamı var.
Erdal Ataş - 17.10.2017
TBMM Genel Kurulu
HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş da Türkiye'deki yoksulluk ve yoksullaşma probleminin tespiti, gerekli önlemlerin alınması ve çözüm için yol haritasının oluşturulmasına ilişkin verdikleri grup önerisi adına söz aldı.
Erdal Ataş - 03.07.2017
Çorum Olayları'nda Ölenler Anıldı
Hacı Bektaş Veli Parkı'nda toplanan 600 kişilik kalabalık, 'Adalet isteriz', 'Direne direne kazanacağız' sloganları eşliğinde ilk olarak Pirbaba Çamlığı, ardından da Hürriyet Meydanı'na kadar yürüdü. Hürriyet Meydanı'nda devam eden anma etkinliğinde saygı duruşunda bulunulup kitlesel basın açıklamaları yapıldı. Programlara CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş, CHP Çorum İl Başkanı Hasan Suvacı, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere de katıldı.
Erdal Ataş - 03.07.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü ------------------------ (ARŞİV) Hastanenin acil girişinden genel görüntü Zanlının bulunduğu ambulansın acil girişine gelmesi Polisi bıçaklayan zanlının ambulanstan indirilişi Sedye ile acile girişi Sedye ile Acilden çıkarılması Ambulansa bindirilmesi Ambulansın gidişi Olay yerinden genel ve detay görüntüler Olay yerindeki kan izleri SÜRE: 03'38"    BOYUT: 243 MB Haber: Çağlar ÖZTÜRK  -Kamera: Salih ÜÇTEPE/ADANA, ===================================================== 5)ÇORUM OLAYLARI'NIN 37. YILINA ANMA Çorum Olayları'nın 37. yıldönümü nedeniyle kentte 'Adalet İstiyoruz' sloganıyla çeşitli anma etkinlikleri düzenlendi. Çorum Olayları'nın 37. yıldonumu nedeniyle anma etkinliği düzenlendi. Bugün gerçekleştirilen anma etkinliği Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Çorum Şubesi ve Çorum Alevi Kültür Merkezi'nin öncülüğünde, Avrupa Alevi Birlikleri Konfederasyonu, Alevi Beştaşı Federasyonu, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı, Alevi Kültür Dernekleri, Pir Sultan Abdal Kültür Dernekleri ve Emek ve Demokrasi Platformu'nun da destekleriyle yapıldı. Polis tarafından bölgede geniş güvenlik önlemi alındı.Hacı Bektaş Veli Parkı'nda toplanan 600 kişilik  kalabalık, "Adalet İsteriz, Direne Direne Kazanacağız, Faşizme Hayırö sloganları eşliğinde ilk olarak Pirbaba Çamlığı, ardından da Hürriyet Meydanı'na kadar yürüdü. Hürriyet Meydanı'nda devam eden anma etkinliğinde saygı duruşunda bulunulup kitlesel basın açıklamaları yapıldı.  Programlara CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş, CHP Çorum İl Başkanı Hasan Suvacı, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere de katıldı.
Erdal Ataş - 03.07.2017
Çorum Olayları"Nın 37. Yılı
Programlara, CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş, CHP Çorum İl Başkanı Hasan Suvacı, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere de katıldı.
Erdal Ataş - 30.05.2017
TBMM Genel Kurulu
Bu milletvekilleri ve kabul edilen izin talepleri şöyle: HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkcü'nün 48 gün ve 20 gün süreli ayrı ayrı iki izin talebi, HDP Şırnak Milletvekili Aycan İrmez'in 13 gün ve 15 gün süreli ayrı ayrı iki izin talebi, HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş'ın 11 gün, 31 gün ve 17 gün süreli ayrı ayrı üç izin talebi ile HDP Batman Milletvekili Saadet Becerekli'nin 16 gün süreli, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan'ın 11 gün süreli, CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan'ın 12 gün süreli, HDP Iğdır Milletvekili Mehmet Emin Adıyaman'ın 14 gün süreli, HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat'ın 38 gün süreli, MHP Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir'in 12 gün süreli, HDP Diyarbakır Milletvekili Feleknas Uca'nın 16 gün süreli, HDP Mardin Milletvekili Ali Atalan'ın 16 gün süreli, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar'ın 11 gün süreli, HDP Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul'un 23 gün süreli, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un 24 gün süreli, HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan'ın 16 gün süreli, HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir'in 17 gün süreli, HDP Şanlıurfa Milletvekili Dilek Öcalan'ın 38 gün süreli, HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün 38 gün süreli, AK Parti Iğdır Milletvekili Nurettin Aras'ın 28 gün süreli, HDP Diyarbakır Milletvekili Ziya Pir'in 17 gün süreli, HDP Iğdır Milletvekili Mehmet Emin Adıyaman'ın 17 gün süreli izin talebi.
Erdal Ataş - 03.04.2017
Hdp'li Yıldırım: 'Hayır' Dersek, Kalıcı ve Onurlu Bir Barış'ın Kapısını Aralamış Oluruz
HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım, 16 Nisan'a yapılacak halk oylamasınına 'Hayır' oyu vererek kalıcı bir barışın kapısını aralanacağını ifade ederek, "Hayır dersek, bizim günümüzü karartan, gönlümüzü daraltan ve yüreğimizi sızlatan bu ölümlere dur demiş oluruz" diye konuştu. "NE KÜRDÜN NE DE TÜRKÜN BU PAKETTE ADI VARDIR" Elazığ'ın Karakoçan İlçesi'ni ziyaret eden HDP Grup Başkanvekili ve Muş Milletvekili Ahmet Yıldırım beraberindeki İstanbul Milletvekili Erdal Ataş, Ağrı Milletvekili Dilan Dirayet Taşdemir, Demokratik Bölgeler Partisi yöneticileriyle birlikte 16 Nisan günü, anayasa değişikliğiyle ilgili yapılacak halk oylaması öncesi esnafları ziyaret etti.
Erdal Ataş - 03.04.2017
Dha Yurt Bülteni - 12
"NE KÜRDÜN NE DE TÜRKÜN BU PAKETTE ADI VARDIR" Elazığ'ın Karakoçan İlçesi'ni ziyaret eden HDP Grup Başkanvekili ve Muş Milletvekili Ahmet Yıldırım beraberindeki İstanbul Milletvekili Erdal Ataş, Ağrı Milletvekili Dilan Dirayet Taşdemir, Demokratik Bölgeler Partisi yöneticileriyle birlikte 16 Nisan günü, anayasa değişikliğiyle ilgili yapılacak halk oylaması öncesi esnafları ziyaret etti.
Erdal Ataş - 29.03.2017
Hdp, Trakya'da 'Hayır' Kampanyasını Cezaevi Önünde Başlattı
HDP, Trakya'daki referandum startını HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan'ın tutuklu olduğu Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi önünden başlattı. Cezaevi önündeki açıklamaya HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, Milletvekili Erdal Ataş, Eş Genel Başkan yardımcıları Serpil Kemalbay, Sezai Temelli, MYK üyesi Çilem Öz, ESP Genel Başkanı Çiçek Otlu ile partililer katıldı.
Erdal Ataş - 29.03.2017
Dha Yurt Bülteni-7
HDP, Trakya'daki referandum startını HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan'ın tutuklu olduğu Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi önünden başlattı. Cezaevi önündeki açıklamaya HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan. Milletvekili Erdal Ataş, Eş Genel Başkan yardımcıları Serpil Kemalbay, Sezai Temelli, MYK üyesi Çilem Öz, ESP Genel Başkanı Çiçek Otlu ile partililer katıldı.
Erdal Ataş - 16.03.2017
Hdp Milletvekilleriden Kandıra Cezaevi'ndeki Yüksekdağ ve Diğer Tutuklulara Ziyaret
HDP Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım, HDP İstanbul Milletvekilleri Garo Paylan, Erdal Ataş, HDP Ağrı Milletvekili Dirayet Taşdemir ve partililer, Kocaeli F Tipi Cezaevi'nde bulunan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, eski HDP milletvekili Ayla Akat Ata, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan Gülten Kışanak ve Fırat Anlı'yı ziyaret etti.
Erdal Ataş - 16.03.2017
Dha Yurt Bülteni-11
BEHÇET YILDIRIM: EŞ GENEL BAŞKANIMIZ SEGBİS YOLUYLA GÖRÜYORUZ HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, duruşma sonrası yaptığı açıklamada, "Eş genel başkanımız SEGBİS yoluyla canlı yayındaydı. Referandum sürecinde, Cumhurbaşkanı ve Başbakan kanal kanal geziyor canlı yayında, ama biz SEGBİS yoluyla Eş Genel Başkanımızı ancak görebiliyoruz. Son derece moralliydi, güzel mesajlar ve hukuk dersi verdi." Görüntü Dökümü ------------------------ -Adliyeden görüntüler -Adliyeye girip çıkan vatandaşlar -Adliye önündeki HDP'li heyet -HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım'ın konuşması -Genel ve detay görüntüler SÜRE: 01'35" BOYUT: 106.00 MB Haber-Kamera: İbrahim MAŞE/ MERSİN, ======================================================== 4)HDP'Lİ VEKİLLER KANDIRA'DA TUTUKLULARI ZİYARET ETTİ HDP Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım ve HDP milletvekilleri, Kocaeli F Tipi Cezaevi'nde kalan HDP'li belediye başkanı ve milletvekillerini ziyaret etti. HDP Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım, HDP İstanbul Milletvekilleri Garo Paylan, Erdal Ataş, HDP Ağrı Milletvekili Dirayet Taşdemir ve partililer, Kocaeli F Tipi Cezaevi'nde bulunan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, eski HDP milletvekili Ayla Akat Ata, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan Gülten Kışanak ve Fırat Anlı'yı ziyaret etti.
Erdal Ataş - 06.02.2017
Dha İstanbul Bülteni - 4
Deklarasyon metninin okunmasına HDK'yı oluşturan grupların temsilcilerinin yanında, TBMM Başkanvekili ve HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Nadir Yıldırım ile aralarında HDP İstanbul Milletvekilleri Celal Doğan, Hüda Kaya, Garo Paylan, Erdal Ataş, Filiz Kerestecioğlu'nun da bulunduğu çok sayıda milletvekili katıldı.
Erdal Ataş - 06.02.2017
Hdk Referandumda 'Hayır' Oyu Kullanacaklarını Açıkladı
Deklarasyon metninin okunmasına HDK'yı oluşturan grupların temsilcilerinin yanında, TBMM Başkanvekili ve HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Nadir Yıldırım ile aralarında HDP İstanbul Milletvekilleri Celal Doğan, Hüda Kaya, Garo Paylan, Erdal Ataş, Filiz Kerestecioğlu'nun da bulunduğu çok sayıda milletvekili katıldı.
Erdal Ataş - 06.02.2017
Hdk Referandumda 'Hayır' Oyu Kullanacaklarını Açıkladı
Deklarasyon metninin okunmasına HDK'yı oluşturan grupların temsilcilerinin yanında, TBMM Başkanvekili ve HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Nadir Yıldırım ile aralarında HDP İstanbul Milletvekilleri Celal Doğan, Hüda Kaya, Garo Paylan, Erdal Ataş, Filiz Kerestecioğlu'nun da bulunduğu çok sayıda milletvekili katıldı.
Erdal Ataş - 24.12.2016
Maraş Olaylarının 38. Yılı
CHP Milletvekili Mehmet Tüm, HDP milletvekilleri Alican Önlü, Erdal Ataş, Müslüm Doğan, CHP Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, CHP İl Başkanı Esat Şengül, Avrupa'daki Alevi federasyonlarının başkanları, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Tuncer Baş, Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Doğan Demir ve Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Başkanı Gani Kaplan'ın da bulunduğu grup, daha sonra dağıldı.
Erdal Ataş - 15.12.2016
Selahattin Demirtaş'ın Sağlık Durumu İyi Çıktı (2)
SAĞLIK DURUMU İÇİN ZİYARETE GELDİLERHDP Eş Genel Başkan yardımcıları Sezai Temelli, Saruhan Oluç ve İstanbul milletvekili Erdal Ataş, tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile görüşmek için Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevine geldi.
Erdal Ataş - 15.12.2016
Dha Yurt Bülteni-11
SELAHATTİN DEMİRTAŞ'IN SAĞLIK DURUMU İYİ ÇIKTI (EK)1)SAĞLIK DURUMU İÇİN ZİYARETE GELDİLERHDP Eş Genel Başkan yardımcıları Sezai Temelli, Saruhan Oluç ve İstanbul milletvekili Erdal Ataş, tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile görüşmek için Edirne Yüksek Güvenlikli F...
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdal Ataş Haberleri | Erdal Ataş Kimdir - Haberler - Erdal Ataş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdal Ataş kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika... İşten çıkarılan belediye işçisi: Bizim üzerimizden korku salmayı planladılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 03:28:33. #1.14#

title