ENKA Sahnesi'nde Dün Akşam Mobbing Vardı - Haberler
Haberi Paylaş

ENKA Sahnesi'nde Dün Akşam Mobbing Vardı

Bültenler - Haberler | Güncel
ENKA Sahnesi'nde Dün Akşam Mobbing Vardı

28. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları, 23 Şubat Salı akşamı Craft Tiyatro'nun Personel oyununu ağırladı.

Dolunay Soysert ve Aslı Enver'i aynı sahnede buluşturan oyun, modern çalışma koşullarına eleştirel bir yorum getiren ilginç öyküsüyle seyirciden büyük alkış aldı. İş yaşamında çalışanların maruz kaldıkları baskıyı, insanların güçle kurduğu ilişkiyi ve hiyerarşiyi anlatan hikaye, çalışanların yaşadığı tacize sahne ışığı altında dikkat çekti.

Baharın İlk Gününde Sahnede Bir Yaz Gecesi Sıcaklığı

Sanatın daimi destekçisi ENKA Kültür Sanat, 1 Mart 2016 tarihinde "En Kısa Gecenin Rüyası" oyunuyla Moda Sahnesi'ni ağırlıyor. Mert Fırat, Melis Birkan, Onur Ünsal ve Beyza Şekerci'nin aralarında bulunduğu oyuncu kadrosuyla oyun, seyirciye büyülü bir gece yaşatacak.

ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları, yeni haftaya sıcak bir başlangıç yapıyor ve seyircisini, William Shakespeare'in "Bir Yaz Gecesi Rüyası" adlı ünlü komedyasından uyarlanan "En Kısa Gecenin Rüyası" oyunuyla buluşturuyor. 1 Mart Salı akşamı saat 20.30'da ENKA Oditoryumu'nda sahnelenecek oyun, izleyiciyi fantastik bir masal dünyasına davet ediyor.

Düşlerin ve gerçekliğin birbirine karıştığı, aşkın ve yanılsamanın iç içe geçtiği oyun, Kemal Aydoğan'ın rejisiyle sahnede olacak. Oyunda Onur Ünsal, Mert Fırat, Beyza Şekerci, Melis Birkan, Murat Tüzün, Volkan Yosunlu, Ezgi Coşkun, Caner Erdem, Mert Şişmanlar, Hasan Demirtaş, Alper Baytekin ve Çağlar Yalçınkaya performans gösterecek.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title