Engin Altan Düzyatan ve Kenan İmirzalıoğlu Zeybek Oynadı

Engin Altan Düzyatan ve Kenan İmirzalıoğlu Zeybek Oynadı

Engin Altan Düzyatan ve Kenan İmirzalıoğlu Zeybek Oynadı
Haberler.Com - Haberler | Magazin

Kenan İmirzalıoğlu, arkadaşı Engin Altan Düzyatan'ın düğününde resmen döktürdü. İki dost önce misket havası, sonra iki efe gibi karşılıklı zeybek oynadı.

Neslişah Alkoçlar ile Engin Altan Düzyatan'ın merakla beklenen düğün töreni, önceki akşam Hayal Kahvesi Çubuklu 29'da gerçekleşti. Sanat ve sosyete camiasından birçok ünlü ismin katıldığı törende Kenan İmirzalıoğlu da vardı. İmirzalıoğlu, memleketi Ankara'ya ait havalarla piste çıktı. Düzyatan ve İmirzalıoğlu karşılıklı misket oynadı, ardından Ege havalarına yöneldi. İmirzalıoğlu, İzmirli Düzyatan'la zeybek havasında döktürdü.

BU KONUDA UZMAN

Engin Altan Düzyatan-Neslişah Alkoçlar'ın düğününe Kenan İmirzalıoğlu damga vurdu. Düzyatan ile yakın arkadaş olan İmirzalıoğlu, oyun havaları konusunda tam bir uzman olduğunu bir kez daha gösterdi.

MEMLEKET HAVALARI

İmirzalıoğlu, memleketi Ankara yöresine ait havalarla piste çıktı. Çalan müzik eşliğinde karşılıklı misket oynayan iki arkadaş, ardından Ege havalarına yöneldi. İmirzalıoğlu, İzmirli Düzyatan'la zeybek havasında döktürdü.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title