En Çok Kazanan Ünlü Komedyenler
Haberler » Magazin » Haber

En Çok Kazanan Ünlü Komedyenler

Show Dünyasının Önde Gelen İsimleri, Büyük Firmaların Reklam Filmlerinde Rol Aldılar ve İnanılmaz Paralar Kazandılar. İşte En Çok Kazanan Ünlü Komedyenler…

En Çok Kazanan Ünlü Komedyenler

SHOW DÜNYASININ ÖNDE GELEN İSİMLERİ, BÜYÜK FİRMALARIN REKLAM FİLMLERİNDE ROL ALDILAR VE İNANILMAZ PARALAR KAZANDILAR. İŞTE EN ÇOK KAZANAN ÜNLÜ KOMEDYENLER…

Tolga Çevik

Komedi Dükkanı ile bir çok izleyiciyi ekrana bağlayan Tolga Çevik, son olarak bir bankanın kredi kartı için ekranların karşısına geçiyor. Çevik'in reklam anlaşması için 100 bin doların üzerinde aldığı konuşuluyor.

Engin Günaydın

Türkiye'nin en komik dizilerinden Avrupa Yakası'nın oyuncusu Engin Günaydın, bir bankayla reklam anlaşması yaptı. Oyuncunun bu anlaşma sonuncunda 100 bin dolar aldığı söyleniyor.

Şahan Gökbakar

Genç ve yetenekli komedyenlerden Şahan Gökbakar, bir içecek firmasının reklam filminde rol almıştı. Şahan'ın bu reklamdan 200 bin dolar aldığı iddia edildi.

Ata Demirer

Ünlü şovmen en son olarak bir beyaz eşya markasının reklam filmlerinde oynamıştı. Ata Demirer'in 3 reklam filmi karşılığında 250 bin dolar aldığı iddia edildi.

Okan Bayülgen

Bir çok reklama sesiyle renk katan ünlü şovmen Okan Bayülgen, aldığı ücretleri sır gibi saklıyor. Bayülgen'in son olarak kılıktan kılığa girdiği ve şifreli kredi kartına geçişi anlatan reklam filmi için 600 bin dolar aldığı konuşuluyor.

Beyazıt Öztürk

Genç ve sempatik şovmenlerden biri olan Beyazıt Öztürk bir içecek markasının yüzü oldu. Beyaz'ın anlaşma karşılığı 1.5 milyon YTL aldığı söyleniyor.

Cem Yılmaz

İddialara göre Cem Yılmaz oynadığı akaryakıt firmasının reklamından 4 milyon dolar kazandı. Yılmaz , Türk Telekom ile yaptığı bir buçuk yıl sürecek anlaşma karşılığında 3.5 milyon YTL'nin de sahibi oldu.