Emre Kınay Kimdir? Emre Kınay'a Şantaj!

Emre Kınay Kimdir? Emre Kınay'a Şantaj!

Emre Kınay'ın videolarını ele geçiren hackerler karşılığında 1 milyon TL istedi. Emre Kınay kimdir? Emre Kınay'ı kim şantaj ediyor? Emre Kınay'ın biyografisi...

Emre Kınay Kimdir? Emre Kınay'a Şantaj!

Emre Kınay 5 Mart 1970 İstanbul doğumludur. Dostlar Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatroları gibi topluluklarda görev yapan sanatçı, çeşitli sinema filmi ve tv dizilerinde de rol almıştır. Kurucusu olduğu Duru Tiyatro topluluğunda halen oyunlar sergilemekte ve dizi filmlerde oynamaktadır. Yılan Hikayesi dizisinde canlandırdığı Erkan Ağa Karakteri ile tanındı. Üç kız çocuğu babasını oynadığı ve başrolünü İclal Aydın ile paylaştığı İki Aile dizisi ile daha geniş çevrede tanınmıştır. Güneşi Beklerken adlı dizide basketbol hocası Cihan'ı, daha sonra bir lise dizisinde sonradan okula dönen bir avukatı canlandırmış, Sergen Yalçın, Murat Dalkılıç gibi isimlerle rol almıştır. 2016'da sona eren Güneşin Kızları dizisinde Haluk rolünü oynamıştır.

EMRE KINAY'A ŞANTAJ!

Emre Kınay'ın özel konuşmalarını ve videolarını ele geçiren hackerler, bunları sosyal medyada yayınlamakla tehdit edip ünlü oyuncudan 1 milyon TL istedi. Bunun üzerine Emre Kınay, soluğu savcılıkta aldı. Emre Kınay, savcılığa verdiği dilekçede şantaja maruz kaldığını belirtip şikayetçi oldu. Oyuncunun şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı. Kınay'ın sosyal medya hesaplarını ele geçiren beş şüpheli tespit edildi.