'Emin Fındıkoğlu' ile Caz Festivali Bambaşka - Haberler
Haberi Paylaş

'Emin Fındıkoğlu' ile Caz Festivali Bambaşka

Bültenler - Haberler | Kültür Sanat
'Emin Fındıkoğlu' ile Caz Festivali Bambaşka

22. İstanbul Caz Festivali, 27 Haziran-15 Temmuz arasında yine cazın önde gelen isimlerini ve güncel müziğin yıldızlarını ağırlayacak!

22. İstanbul Caz Festivali, Ülkemizin caz duayenlerinden 'Emin Fındıkoğlu' 27 Haziranda açılış konseriyle başlıyor. Ayrıca Caz Festivali diyince Türkiye'de beklenmeyen bir gişe başarısı elde eden 'Wiplash' filminin akla gelmesiyle caz duayeni 'Emin Fındıkoglu, 'Wiplash' içinde 'bir caz filmi olmadığını korku filmi gibi olarak' akıllarda daha çok kaldığını dile getirdi.

Süpriz İsimler Bu Festivalde

İstanbul Caz Festivali Direktörü Pelin Opçin, program hakkında katılımcılara bilgi verdi. Türkiye'de hayran kitlesi oluşan Marcus Miller, bas virtüözü Charnett Moffett, Melody Gardot, Jools Holland, Masha Vahdat gibi isimlerin de 22. İstanbul Caz Festivali festivalde sahne alacağını ve nerdeyse 12 yılldır Türkiye'ye gelmesi beklendiğini Don't Cry For Me Argentina adlı şarkıyı da söyleyen 'Joan Baez' festivalin göze çarpan isimlerini aktardı.

"Parklarda Caz"

Fenerbahçe Parkı'ndaki "Parklarda Caz" ve Kadıköy'deki "Gece Gezmesi" etkinlikleriyle Anadolu yakasına da taşınacak.

Caz dinletisiyle sona eren basın toplantısı Martı Istanbul Hotel Mixo Restaurant & Bar'ında gerçekleşti.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title