Elif Ceren Haberleri

Elif Ceren haber, Elif Ceren son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Elif Ceren - 07.02.2021
Trampolin Cimnastik Milli Takımı Bolu'da kampa girecek
Şükrü Alp Arı, Salih Buğra Karaman ve Çağdaş Keşkür'ün antrenörlüğündeki kampa, milli sporcular Hüseyin Engin Yontucu, Elif Ceren Çolak, Sıla Karakuş, Sena Elçin Karaş, Havva Esin Ergün, Ecem Nisa Esen ve Livanur Yalçın katılacak.
Elif Ceren - 17.02.2020
DHA ÖZEL YURT GÜNDEMİ -TEKRAR
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Ailenin park içinde yürürken görüntüsü -Kardeşlerin görüntüsü -Ailenin görüntüsü -RÖP 1: Ela Gümüş Canseven -RÖP 2: Alim Atakan Canseven -Aile üyelerinin ısınma hareketlerinden görüntü -Antrenör Yasin Urlu'nun aile üyelerine antrenman yaptırması -Detaylar HABER: Tolga YILDIRIM- KAMERA: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, Haber Kodu : 200217005 ================================ Babalarının desteğiyle başladıkları kick boksta hedefleri milli olmak İZMİR'de, en genç kick boks sporcuları Kadir Yılmaz (14) ve Elif Ceren Şanlı (13), yaklaşık 4 yıldır, haftada 6 gün antrenman yapıyor.
Elif Ceren - 17.02.2020
DHA ÖZEL YURT GÜNDEMİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Ailenin park içinde yürürken görüntüsü -Kardeşlerin görüntüsü -Ailenin görüntüsü -RÖP 1: Ela Gümüş Canseven -RÖP 2: Alim Atakan Canseven -Aile üyelerinin ısınma hareketlerinden görüntü -Antrenör Yasin Urlu'nun aile üyelerine antrenman yaptırması -Detaylar HABER: Tolga YILDIRIM- KAMERA: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, ================================ Babalarının desteğiyle başladıkları kick boksta hedefleri milli olmak İZMİR'de, en genç kick boks sporcuları Kadir Yılmaz (14) ve Elif Ceren Şanlı (13), yaklaşık 4 yıldır, haftada 6 gün antrenman yapıyor.
Elif Ceren - 24.08.2019
(görüntülü) türkiye'nin ilk ve tek masal müzesi, kartal'da kuruldu
  "TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ POLİTİKACILARIN VAATLERİNDE DEĞİL, ÇOCUKLARININ HAYALLERİNDEDİR"   Masal Müzesi açılışına katılan  Sunay Akın, masalların çocuklar üzerindeki etkisini şu sözlerle dile getirdi:   "Özgürlüğü elinden alınan çocuğa büyük derler. Ben hala özgürüm. Bu yıl insanoğlunun Ay'a adım atışının 50. yılı. 1969 yılında insan aya gitti.  Peki, ilk uzay konulu oyuncakları çocukların hayallerine hangi ülke koydu? Amerika Birleşik Devletleri. Şimdi soruyorum rastlantı mı? 1920'li yıllarda çocuklarının hayallerine, düşlerine uzay oyuncaklarıyla Uzay'ı koyan bir milletin aya bayrağı dikmesi bir rastlantı mı? Demek ki; önce hayal, sonra gerçek. Sizin tarih dediğiniz gerçeğin takip ettiği hayallerin izidir. Yani masallarda ki uçan halılar olmasaydı uzayın fethi denilen bir şey söz konusu olamayacaktı. Piri reisin ünlü haritasını bilirsiniz değil mi? Piri Reis o ünlü haritasına bile masal çizmiştir. Gidin bakın deniz müzesine, Piri Reis'in ünlü haritasında masal vardır. Nerde görün. İşte biz bunları göremezsek gelecekte kendimize bir yer var edemeyiz. Niye masal müzesi biliyor musunuz? Çünkü bizim onların hayallerine ihtiyacımız var. Çünkü Türkiye'nin geleceği politikacıların vaatlerinde değil, çocuklarının hayallerindedir. Ben buna inanıyorum. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum Kartal Belediyesi'ne. Masal müzesine emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum. Ülkemin her yerinde bu müzelerden daha çok olmalı. Çünkü bizi barış, sevgi ve kardeşlikle bir arada tutacak olan çocuklarımızdır. Çocuklarımız birbirlerini din, dil, ırk, inanç olarak ayrıştırmazlar. Onlar bir arada yaşarlar. Biz onlara bakarak demokrasiyi var etmeyi öğrenmeliyiz. Bu yüzden daha çok çocuk oyun, oyuncak ve masal müzesi olmalı."   "MASAL MÜZESİ TÜRKİYE'DE BİR İLK"   Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ise, sal Müzesi ile ilgili şunları dile getirdi:   "Türkiye'de bir ilk diyebiliriz masal müzesi için. Sevgili Sunay hocamla ve ekip arkadaşlarıyla, bizim kültür müdürlüğümüzle gerçekleştirmiş olduğumuz çok güzel bir müze. 7'den 77'ye üç kuşağın kendinde bir iz bulduğu, işte kiminin Adile Naşit ile kendini yaşadığı, çocukların çocuk kahramanlarıyla kendini bulduğu çok güzel bir müze. ve bu müzeden çıktıktan sonra güzel atölyelerimizle birlikte çocuklarımız hayal dünyalarını resmediyorlar. Çocukları biraz böyle teknolojiden, böyle bağımlılıktan, televizyondan kurtarıp hayal dünyalarını geliştirecek güzel bir etkinlik düzenlemek istedik. Hem edebiyat dünyası hem masal festivali bir arada çocukların ruhuna, zihnine iyi gelecek etkinlikler yapmaya çalışıyoruz."   MASALLARIN ÇOCUKLARIN HAYAL GÜÇLERİNE KATKISI   En sevdiği masal kahramanlarının Sindirella ve Pamuk Prenses olduğunu söyleyen 11 yaşındaki Rüya Yiğit, "Masallar benim için baya faydalı oluyor. Çünkü daha fazla bilgi topluyorum. Hayal gücümü geliştiriyor. Masal kahramanlarını çok merak ediyorum" diye konuştu. 4 yaşındaki Eylül Ece Hakan ve Elif Ceren Sarı Masal Müzesi'nde keyifli vakit geçirdiklerini kaydetti.
Elif Ceren - 06.06.2018
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü öğretim üyelerinden proje koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Sefer Demirbaş, proje koordinatör yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Sheida Daneshvar ve proje personeli Araş. Gör. Elif Ceren Pehlivan'ın eğitmenliğinde katılımcılar ilk gün "Su Kültürü Teknikleri" hakkında teorik ve uygulamalı bir eğitim aldı.
Elif Ceren - 16.04.2018
Avrupa Trampolin Cimnastik Şampiyonası
Genç kadınlarda Sude Aydın ve Elif Ceren Çolak, son 24 sporcu arasına kaldı.
Elif Ceren - 10.04.2018
Milli Trambolinciler Azerbaycan'da
Şampiyonada mücadele edecek milli takım kadrosu ise Gürkan Mutlu, Doğukan Büyükarslan, Mert Güner, Koray Altınel, Beren Topçu, Elmas Ertuğ Altındağ, Emre Yağmur, Muhammet Emin Duman, Neval Kağnıcı, Sude Aydın, Sıla Musluk ve Elif Ceren Çolak'tan oluştu.
Elif Ceren - 08.11.2017
Yaş Grupları Trambolin Cimnastik Dünya Şampiyonası
Kafilede şu sporcular yer alıyor: Erkekler: Emirhan Danış, Koray Altınel, Emre Yağmur, Hüseyin Engin Yontucu, Doğukan Büyükarslan, Mert Gürer, Elmas Ertuğ Altındağ, Baran Topçu Kadınlar: Sıla Musluk, Sude Aydın, Cansın Tosuner, Meral Kağnıcı, Elif Ceren Çolak.
Elif Ceren - 06.03.2016
Türkiye Cimnastik Şampiyonası
Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından Mersin'de düzenlenen Türkiye Şampiyonası sona erdi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Elif Ceren Haberleri | Elif Ceren Kimdir - Haberler - Elif Ceren haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Elif Ceren kimdir, hayatı ve biyografisi. Trampolin Cimnastik Milli Takımı Bolu'da kampa girecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 02:01:15. #1.15#
title