Ekran diyetini bozan Volkan Konak, yeni projesiyle izleyici karşısına çıkacak

Ekran diyetini bozan Volkan Konak, yeni projesiyle izleyici karşısına çıkacak

Haberler.com - Haberler | Magazin

Karadeniz müziğinin efsane ismi Volkan Konak, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ekranlara yeniden döneceği duyurdu. Hazırlıkların başladığını kaydeden Konak, yakın zamanda izleyici ile buluşacağını söyledi.

İbrahim Tatlıses, Sibel Can ve Hakan Altun'un ardından sevilen isim de ekranlara dönüş yapıyor. Karadeniz müziğinin akla ilk gelen isimlerinden Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, sosyal medya hesabı Instagram'dan sevenlerinin uzun süredir beklediği müjdeyi verdi.

"ÇOK YAKIN TARİHTE BAŞLAYACAĞIZ"

Ekranlara yeniden dönme kararı alan ünlü sanatçı, yaptığı paylaşımda şunları kaydetti: "Çok yakın tarihte başlamak üzere, Kuzeyin Oğlu Volkan Konak televizyon programı için anlaşmış bulunmaktayız. Müzikal hazırlıklar, dekor ve teknik çalışmalar hızlı bir şekilde devam etmektedir. Kendine, bize, sanata ve yaşamaya kıymet verenlere armağan olsun. Kanalın adı ve yayın tarihi, yapımcı ve kanal yönetimi tarafından duyurulacaktır."

Ekran diyetini bozan Volkan Konak, ekranlara geri dönüyor
Ekran diyetini bozan Volkan Konak, yeni projesiyle izleyici karşısına çıkacak
Haber Yorumları (17)
SEVGİ KAL: Özlemle bekliyoruz.
VIYY: Uiiyy ha uşağum haa.
KARPUZCU VE ARMUTÇU RECAİ: İşte gerçek efsane geri dönüyor benim adım karpuzcu ve armutçu recai ise iddia ediyorum Bir. Numara olur varmı iddiaya giren
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title