Haberler

Sincik Modern Bir Görünüme Kavuşuyor

Adıyaman’ın Sincik ilçesi şehir giriş yolu ve kent içerisinde toplam 2 buçuk kilometre bitümlü sıcak asfalt dökülüyor.

Adıyaman'ın Sincik ilçesi şehir giriş yolu ve kent içerisinde toplam 2 buçuk kilometre bitümlü sıcak asfalt dökülüyor.

Sincik ilçesi şehir geçişinde 1 kilometrelik bölünmüş yol, 1 buçuk kilometrelik bulvar bitümlü sıcak karışım ile yapılmaya başlandı.

Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut yaptığı açıklamada, "İlçemizin girişindeki Sincik Boğazdan başlayarak Sincik şehir geçişinde 1 kilometre bölünmüş yol ve Hastane Kavşağı teşkil edilmiş olup, bu kesimin kaplaması bitümlü sıcak karışım (BSK) olarak yapılacaktır. Bu kesimle bir bütün oluşturacak şekilde Karayolları 8. Bölge Müdürlüğünce, Sincik şehir geçişi mevcut 1 buçuk kilometrelik tek yol olan kesimin de BSK kaplaması ve kaldırımları düzenlenerek toplam 2 buçuk kilometrelik bulvar hüviyetine kavuşturulacaktır. Bununla birlikte ilçe merkezindeki bu caddemizin kanalizasyon ve şehir içme suyu şebekesi yenilenecektir. Şehir merkezinde biriken yağmur suları için tahliye yerleri yapılacak, böylece ilçemiz daha modern bir görünüme kavuşacaktır" dedi. - ADIYAMAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Mehmet Korkut Adıyaman Sincik Ekonomi Haberler

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

ABD Gizli Servis Direktörü, Trump'a yönelik suikast girişimi nedeniyle istifa etti

ABD Gizli Servis Direktörü, Trump'a yönelik suikast girişimi nedeniyle istifa etti

İsrail'in kuzeyinde alarm! Okullar güvenlik nedeniyle açılmayacak

İsrail'in kuzeyinde alarm! Okullar güvenlik nedeniyle açılmayacak

Bakmadan Geçme

Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Spor Smart CANLI izle! (LUGANO FENERBAHÇE) Spor Smart donmadan ve kesintisiz izle! 23 Temmuz D Smart Go Spor Smart canlı yayın! D-Smart GO Spor Smart CANLI izle! Lugano Fenerbahçe Spor Smart şifresiz canlı yayın linki! Lugano Fenerbahçe maçı hangi kanalda? Lugano FB Şampiyonlar Ligi maçını hangi kanal veriyor, nereden izlenir? D Smart GO TV'den nasıl izlenir? D Smart GO televizyonda var mı, nereden izlenir? D Smart GO aynı anda kaç kişi kullanabilir? Digitürk D Smart Go kaçıncı kanalda? D Smart hangi platformda, D Smart GO nasıl izlenir, frekansı ne? 23-24 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 23-24 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Maltepe, Üsküdar, Başakşehir 23-24 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Tatyana Ozolina öldü mü? Tatyana Ozolina kimdir? Tatyana Ozolina neden öldü? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Bergama, Buca, Çeşme 23-24 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şahinbey, Oğuzeli, Araban 23-24 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Ceyhan, Kozan, İmamoğlu 23-24 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Ereğli, Meram, Akşehir 23-24 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi!
Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title