Haber : Gyoder'in Yeni Başkanı Aziz Torun Oldu - Haberler

Haberi Paylaş

Gyoder'in Yeni Başkanı Aziz Torun Oldu

Gyoder'in Yeni Başkanı Aziz Torun Oldu

(GYODER) 13.Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda 2013-2014 dönemi yönetimi seçildi, yeni Başkan Aziz Torun oldu.

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği'nin

(GYODER) 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda 2013-2014 dönemi yönetimi seçildi, yeni Başkan Aziz Torun oldu.

GYODER açıklamasına göre, Tekfen Towers Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Aziz Torun GYODER Başkanlığa getirilirken, yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

" Ahmet Akbalık, Musa Aykaç, Ersun Bayraktaroğlu, Dr. M. Emre Çamlıbel, Neşecan Çekici, Ömer Faruk Çelik, Uğur Dumankaya, Özlem Gökçe, Işık Gökkaya, Hakan Kodal, Haluk Sur, Özcan Tahincioğlu, Turgay Tanes, Doç. Dr. Feyzullah Yetgin."

Yönetim kurulu yedek üyelikleri'ne ise Füsun Yılmaz, Melda Bayraktaroğlu, Prof. Dr. Gürsel Öngören, Cansel Turgut Yazıcı ve Pınar Ersin Kollu seçildi.

Yeni Yönetim Kurulu'nun oluşturulduğu GYODER 13. Olağan Genel Kurulu'nda kabul edilen tüzük değişikliği ile derneğin yapısı da genişletildi. GYODER, sektörü oluşturan tüm oyuncuları bünyesine katarak, daha da güçlendi. Bu kapsamda başkan yardımcılıkları ve yönetim kurulu üye sayıları arttırıldı. Ayrıca yürütme kurulu ve istişare kurulu organları oluşturularak, dernek daha güçlü bir yapıya kavuşturuldu.

-Aziz Torun: "GYODER katkılarını artırarak sürdürecek"-

Genel Kurul'da GYODER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Işık Gökkaya'dan devralan Aziz Torun, şunları söyledi:

"GYODER, kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği başarılı ve çok önemli çalışmalarla zaman içinde Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu oldu.

Son Genel Kurul'da sadece yeni yönetim belirlenmemiş, GYODER'in yapısı daha da güçlendirilmiştir. Bu gelişmelerle birlikte GYODER, mevcut başarılı çalışmalarına yenilerini de ekleyerek, sektöre ve tüm Türkiye'ye yönelik katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Önümüzdeki günlerde, gerçekleştirilecek basın toplantısı ile 2013 yılına ilişkin çalışma programı, hedefleri ve Başkan Yardımcılıkları ile ilgili görev dağılımları paylaşılacaktır."

1950 yılında Erzincan'ın Kemah ilçesinde doğan Aziz Torun, 1975 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. Torun 1976 yılında başladığı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişliği görevinden 1982 yılında ayrılarak, kariyerine özel sektörde devam etme kararı aldı. Bir süre sonra ise Torunlar Şirketler Topluluğu kuruldu.

Halen Torunlar GYO'nun Yönetim Kurulu Başkanı olan Aziz Torun, aynı zamanda Torunlar Şirketler Topluluğu çatısı altındaki bazı şirketlerin yönetim kurulu başkanlığı görevlerini de yürütüyor.

Muhabir: Musab Turan

Yayıncı: Yılmaz Yıldız - İSTANBUL

AA / Ekonomi

Ahmet Akbalık Işık Gökkaya Aziz Torun Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title