Ekmek kuyruğundaki vatandaşlara "Ot yiyin ot, bunlar iyi günleriniz" diye bağıran adam büyük tepki çekti - Haberler
Haberi Paylaş

Ekmek kuyruğundaki vatandaşlara "Ot yiyin ot, bunlar iyi günleriniz" diye bağıran adam büyük tepki çekti

Haberler.com / Erdem Aksoy - Haberler | Güncel

Ekmek kuyruğuna giren vatandaşların yanına yaklaşarak "Ot yiyin ot" diye bağıran adamın videosu sosyal medyada büyük ses getirdi. "Daha bunlar iyi günleriniz" diye seslenerek büyük tepki çeken kişinin kim olduğu ve videonun nerede çekildiği henüz netleşmedi.

Türkiye'de son dönemde yaşanan ekonomik gelişmeler yeni tartışmaların fitilini ateşlerken, bugün sosyal medyaya düşen bir video ise kısa sürede paylaşım rekorları kırdı.

"DAHA BUNLAR İYİ GÜNLERİNİZ"

Büyük tartışma yaratan görüntülerde, bir adamın ekmek kuyruğunda bekleyen çok sayıda vatandaşın yanına yaklaşarak "Ot yiyin ot" dediği duyuluyor. Sıradaki kalabalığın hiçbir tepki vermediği adam sözlerine "Sıraya girin. Daha bunlar iyi günleriniz" diye devam ediyor.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sosyal medyada paylaşım üstüne paylaşım alan video kısa sürede gündeme otururken, kullanıcılar da paylaştıkları görüntüye yorum yağdırdı.

Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Sosyal Medya, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (23)
Musa Mut:Birisi çıkar ülkenin 30yil öncesini kıyaslar neydik ne olduk derler böyle düşünen zihniyet at gözlü olamdir sanki herkes yerinde duruyor birtek bizim ülke büyüdü ekonomiden hicbirsey bilmeyen cahil kafa dir Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Koparan:ÂBD' de ve AB'de ; Sigortan veya paran yoksa hastanede tedavi olamiyorsun.Dolar yoksa ölünü dahi gömemiyorsun. Nankörluk ettiginiz Turkiye de böylemi..? ABD'Benzin Türk parasiyla lt.si; 75 tl.Türkiye'de lt.9 lira, ve İngilterede benzin istasyonlarında benzin yok. ABD' ve AB'de marketrafları boş...! Turkiyede marketler boş mu..? Dunyada görülen virus nedeniyle eflasyon ülkelerde 0 artiş gösterdi. Dunyada parası olmayan ülkeler aşı alamadı. Turkiyede aşı'ya para veren varmı beton zihniyet....? Cevap Yaz 39 25 Yayından Kaldır
SÜMBÜLZADE VEHBİ EFENDİ:SEN ONCA VERGİ VER Kİ BENCE SENİN VERDİĞİN VERGİDEN ZERRE HABERİN YOK SONRA AŞIYA PARA VERDİN Mİ DE SİZ KAFAYI YEMİŞSİNİZ GERÇEKTEN ! YURTDIŞINA GİDİĞ GELEN BİRİSİ OLMASAM BU SÖYLEDİKLERİNE İNANACAĞIM SENİ SADECE KANDIRMAMIŞLAR BİRAZ 'KOPARMIŞLAR' 0 2 Yayından Kaldır
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title