MUSTAFA SAİT GÖNEN HABERLERİ

Mustafa Sait Gönen haber, Mustafa Sait Gönen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Sait Gönen

Mustafa Sait Gönen

Doğum Yeri Konya /
Doğum Tarihi 15.8.1960

Mustafa Sait Gönen Kimdir ?

Konya Zafer İlkokulunda eğitim hayatına başladıktan 3 yıl sonra daha şehir merkezinde olan Konya Hakimiyeti Milliye ilkokuluna nakil oldu. 1971 yılında ilkokulu bitirerek yine aynı yerde eğitim veren Konya Devrim Ortaokuluna kayıt yaptırdı. 1974 yılında ise Konya Karatay Lisesi’ne başladı ve 1977 yılında mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Sait Gönen - 28.09.2020
Pandemiye karşı geliştirilen FAZ 3 aşamasındaki ilk aşı yapıldı
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, pandemi ile mücadelede umutları yeşerten FAZ 3 çalışmalarına başladıklarını söyledi.
Mustafa Sait Gönen - 02.05.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Çetinkale, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç.
Mustafa Sait Gönen - 01.05.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KORONAVİRÜS HASTALARIYLA VİDEOKONFERANS İLE GÖRÜŞTÜ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Çetinkale, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç.
Mustafa Sait Gönen - 01.05.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne video konferansla bağlandı
Erdoğan, video konferansta İÜC Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, İÜC Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Çetinkale, İÜC Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, İÜC Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç.
Mustafa Sait Gönen - 10.04.2020
Cerrahpaşa'da koronavirüsü yenen doktor ve 90 yaşındaki kadın taburcu oldu
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde koronavirüs tedavisi gören doktor Ömer Faruk Bilici ile 90 yaşındaki Alye Gündüz hastalığı yendi. İlk olarak Alye Gündüz alkışlar arasında taburcu oldu. Gündüz, doktorlara teşekkür etti. Hemen ardından ise 20 gündür koronavirüs tedavisi devam eden 34 yaşındaki doktor Ömer Faruk Bilici alkışlar eşliğinde taburcu oldu. Hastaların taburcu olmasının ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen açıklama yaptı.
Mustafa Sait Gönen - 03.04.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 2
 KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBEDEN PROF. DR. ÖZ İÇİN CERRAHPAŞA'DA 1 DAKİKALIK SAYGI DURUŞU  Semih ÇALIŞKAN - Güven USTA - Serdar ALTINTEPE - İbrahim MAŞE - İSTANBUL, - KORONAVİRÜS nedeniyle 87 yaşında hayatını kaybeden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı Eski Başkanı Patoloji Uzmanı Prof. Dr. Feriha Öz için meslektaşları saygı duruşunda bulundu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi dekanlık binası önünde gerçekleşen anmaya CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, Prof.
Mustafa Sait Gönen - 03.04.2020
Koronavirüsten hayatını kaybeden Prof. Dr. Öz için Cerrahpaşa'da 1 dakikalık saygı duruşu
KORONAVİRÜS nedeniyle 87 yaşında hayatını kaybeden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı Eski Başkanı Patoloji Uzmanı Prof. Dr. Feriha Öz için meslektaşları saygı duruşunda bulundu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi dekanlık binası önünde gerçekleşen anmaya CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, Prof.
Mustafa Sait Gönen - 03.04.2020
KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBEDEN PROF. DR. ÖZ İÇİN CERRAHPAŞA'DA 1 DAKİKALIK SAYGI DURUŞU
KORONAVİRÜS nedeniyle 87 yaşında hayatını kaybeden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı Eski Başkanı Patoloji Uzmanı Prof. Dr. Feriha Öz için meslektaşları saygı duruşunda bulundu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi dekanlık binası önünde gerçekleşen anmaya CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, Prof.
Mustafa Sait Gönen - 02.04.2020
Dünyaca ünlü Türk patolog Prof. Dr. Feriha Öz hayatını kaybetti
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (İÜC) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Prof.
Mustafa Sait Gönen - 28.11.2019
Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde güçlendirme çalışması yapılan amfiler açıldı
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, açılışa Rektör Prof. Dr. Nuri Aydın, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Çetin Kale, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Başhekimi Doç.
Mustafa Sait Gönen - 04.07.2019
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin kuruluş tarihi değiştirildi
"Dünyanın ilk 100 üniversitesi arasına girmeyi hedefliyoruz" Aydın, 4 yıl içerisinde dünyanın 100 üniversitesi arasına girmeyi hedeflediklerini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Bunun için tüm altyapımız var. Şu an İstanbul'daki ilk ve tek Orman Fakültesi üniversitemiz bünyesinde. Veteriner Fakültesi, İstanbul'daki tek veteriner fakültesi olması durumunda çok önemli bir noktada. Veteriner Fakültesi hastanemiz, içerisinde MR'ı, tomografisiyle hizmet veren ve dünyada sayılı gazetelerde de haber olmuş, bilinen bir fakülte. Aynı zamanda Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi şu anda Türkiye'deki hemşireliğin başlangıcı olan bir fakültemiz. Bu fakültelerimiz Türkiye'nin belli noktalarındaki ilk oluşmuş fakülteler. Bu güçle biz çok hızlı bir şekilde, 4 yıl içerisinde 2023 hedefimiz olarak bunu planlıyoruz, ilk 100 üniversite içerisine girmeyi planlıyoruz. Bu bir hedef. Bu hedefe ulaşmak için gerekli tüm çalışmaları ekip olarak yapıyoruz." İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, fakültelerinin logosunda yıllarca 1967 olarak görülen kuruluş tarihinin daha eskiye dayandığının kanıtlandığını belirterek, şöyle devam etti: "Ülkemizde modern anlamda tıp eğitiminin başladığı 2.
Mustafa Sait Gönen - 29.04.2019
Konser Parasıyla "Pediatrik Rehabilitasyon Merkezi" Açıldı
"Nefesim yettiği kadar şarkı söylemeye devam edeceğim" İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen de "Şansın Tüzün hocamızın verdiği konserin ürünleri oldukça faydalı olarak bize geri döndü.
Mustafa Sait Gönen - 22.11.2018
Cerrahpaşa Tıp'a "Yerinde Dönüşüm" ile Yeni Çehre (2)
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, yıkılmayacak 'anıt bina' statüsünde binaların da olduğunu ve bunlardan birinin tıp müzesine dönüştürüldüğünü söyledi.
Mustafa Sait Gönen - 22.11.2018
- Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yenileniyor...yıkım Havadan Görüntülendi
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, "Anıtlar kurulu tarafından tescillenmiş yıkılmayacak binalarımız var.
Mustafa Sait Gönen - 26.05.2018
İyotlu Tuz Zeka Geriliğini Önlüyor
Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği Üyesi Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'de orta derece iyot eksikliği görüldüğünü belirterek, bunun en önemli nedeninin yeterince iyot alınmaması olduğunu söyledi.
Mustafa Sait Gönen - 28.06.2016
Eski MHP Milletvekili Gönen Açıklaması
MHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan 25. Dönem MHP Konya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, "Cin şişeden çıkmıştır artık olağanüstü kongre en kısa zamanda yapılmak zorundadır ve bunun hukuki yolunu da hep birlikte bulmak zorundayız. Yoksa partimizi daha sıkıntılı bir sürece, hep beraber sokmuş oluruz.
Mustafa Sait Gönen - 27.06.2016
Eski MHP Milletvekili Gönen Açıklaması
MHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan, 25. Dönem MHP Konya milletvekili Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, 10 Temmuz'da gerçekleştirilecek seçimli kurultaya ilişkin, "Beklentimiz, MHP'nin kurultayını birlik ve beraberlik içerisinde yaparak ülke yönetimine hemen şimdi talip olmasıdır.
Mustafa Sait Gönen - 04.06.2016
Eski MHP Milletvekili Gönen Konya'da
MHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan, eski İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı ve 25. Dönem MHP Konya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, "Bugün MHP, hiç olmadığı kadar iktidara yakın.
Mustafa Sait Gönen - 03.06.2016
MHP'de Olağanüstü Kurultay Süreci
Eski İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı ve 25. dönem MHP Konya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, MHP Genel Başkanlığına aday olduğunu bildirdi.
Mustafa Sait Gönen - 21.04.2016
MHP'de Olağanüstü Kongre Süreci
Ülkücülerin oluşturduğu Gelenekten Geleceğe Platformu'nun Swissotel'de düzenlediği basın toplantısına, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Azmi Karamahmutoğlu, eski İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı ve 25. dönem MHP Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, avukat Mehmet Taşdelen ve platform üyeleri katıldı.
Mustafa Sait Gönen - 29.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Mustafa Sait Gönen - 18.09.2015
MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (3)
MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.
Mustafa Sait Gönen - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım Seçimlerindeki Aday Listesi Açıklandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.
Mustafa Sait Gönen - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım 2015 Milletvekili Aday Listesi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
Mustafa Sait Gönen - 15.09.2015
Mhp, Pancar Şekeri Kotasının Yüzde 5'e İnmesi İçin Kanun Teklifi Verdi
MHP Konya Milletvekili Mustafa Sait Gönen, 4634 Sayılı Şeker Kanununda Değişiklik Yapılması ile ilgili Kanun Teklifi'ni Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına sundu.
Mustafa Sait Gönen - 15.09.2015
MHP'li Gönen'den Kanun Teklifi
MHP Konya Milletvekili Mustafa Sait Gönen, nişasta bazlı şeker üretiminin, pancar şekeri kotasının yüzde 5'ine çekilmesini içeren kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu.
Mustafa Sait Gönen - 15.09.2015
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
MHP Konya Milletvekili Mustafa Sait Gönen, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, TBMM’de basın toplantısı düzenleyecek.
Mustafa Sait Gönen - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 2015
ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : Konya Açılan sandık oranı : 100 1 - AK Parti AHMET DAVUTOĞLU 2 - AK Parti MUSTAFA BALOĞLU 3 - AK Parti HÜSNÜYE ERDOĞAN 4 - AK Parti ZİYA ALTUNYALDIZ 5 - AK Parti MUHAMMET UĞUR KALELİ 6 - AK.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Sait Gönen Haberleri | Mustafa Sait Gönen Kimdir - Haberler - Mustafa Sait Gönen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Sait Gönen kimdir, hayatı ve biyografisi. Pandemiye karşı geliştirilen FAZ 3 aşamasındaki ilk aşı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 23:50:13. #1.13#

title