Eğitim Teknolojileri Zirvesi

Eğitim Teknolojileri Zirvesi

Eğitim teknolojilerinin geleceğine yön veren Eğitim Teknolojileri Zirvesi (ETZ), Radisson Blu Hotel Şişli'de düzenlenecek.

Eğitim Teknolojileri Zirvesi
03.03.2017 21:34 | Son Güncelleme: 03.03.2017 21:34

Eğitim teknolojilerinin geleceğine yön veren Eğitim Teknolojileri Zirvesi (ETZ), Radisson Blu Hotel Şişli'de düzenlenecek.

"4 Mart 2017 tarihinde 4.sü düzenlenecek olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi, alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıları bir araya getirerek çeşitli panel ve çalıştaylara ev sahipliği yapacaktır.

Bu zirvenin hedefi, katılımcıları yeni eğitim yaklaşımları ve teknolojik yeniliklerden haberdar ederek onların bu alanlarda çeşitli uygulamalar deneyimlemelerini sağlamaktır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim, iş ve medya dünyasını bir araya getirmesi bakımından Türkiye'de alanında ilk ve tek olan zirve, katılımcıların üretkenliklerinin arttırılması ve yaratıcılıklarının gelişmesi için onlara ilham kaynağı olmayı amaçlamaktadır. Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz'ın yapacağı ETZ'nin bu yılki teması "Sihire Yolculuk", temaya uygun olarak zirve Aref'in çok ses getirecek illüzyon gösterileri ile başlayacak. Ayrıca yurt dışından ve yurt içinden önemli konuşmacıların katıldığı panellerle birlikte çeşitli atölyelerle (VR ile Kodlama Atölyesi, Robotik Atölyesi, Beyin ve Öğrenme Atölyesi, Kodlama Atölyesi, iPad Atölyesi, Hologram Atölyesi, Oyun Temelli Öğrenme Atölyesi, Lego atölyesi, Girişimcilik Atölyesi, Arttırılmış Gerçeklik Atölyesi, Maker Aölyesi, Oyunlaştırma Atölyesi, Büyük Veri Atölyesi, Simülasyona ve Oyuna Dayalı Öğretmen Eğitimi Atölyesi, Etkili Sunum Teknikleri Atölyesi, Eğiticinin Eğitimi Atölyesi, HoloLens Atölyesi ve Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi) devam edecek."

Kaynak: Etkinlik.io

title