Eğitim Teknolojileri Zirvesi - Haberler
Haberi Paylaş

  Eğitim Teknolojileri Zirvesi

  Etkinlik.io - Haberler | Kültür Sanat
  Eğitim Teknolojileri Zirvesi

  Eğitim teknolojilerinin geleceğine yön veren Eğitim Teknolojileri Zirvesi (ETZ), Radisson Blu Hotel Şişli'de düzenlenecek.

  Eğitim teknolojilerinin geleceğine yön veren Eğitim Teknolojileri Zirvesi (ETZ), Radisson Blu Hotel Şişli'de düzenlenecek.

  "4 Mart 2017 tarihinde 4.sü düzenlenecek olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi, alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıları bir araya getirerek çeşitli panel ve çalıştaylara ev sahipliği yapacaktır.

  Bu zirvenin hedefi, katılımcıları yeni eğitim yaklaşımları ve teknolojik yeniliklerden haber dar ederek onların bu alanlarda çeşitli uygulamalar deneyimlemelerini sağlamaktır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim, iş ve medya dünyasını bir araya getirmesi bakımından Türkiye'de alanında ilk ve tek olan zirve, katılımcıların üretkenliklerinin arttırılması ve yaratıcılıklarının gelişmesi için onlara ilham kaynağı olmayı amaçlamaktadır. Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz'ın yapacağı ETZ'nin bu yılki teması "Sihire Yolculuk", temaya uygun olarak zirve Aref'in çok ses getirecek illüzyon gösterileri ile başlayacak. Ayrıca yurt dışından ve yurt içinden önemli konuşmacıların katıldığı panellerle birlikte çeşitli atölyelerle (VR ile Kodlama Atölyesi, Robotik Atölyesi, Beyin ve Öğrenme Atölyesi, Kodlama Atölyesi, iPad Atölyesi, Hologram Atölyesi, Oyun Temelli Öğrenme Atölyesi, Lego atölyesi, Girişimcilik Atölyesi, Arttırılmış Gerçeklik Atölyesi, Maker Aölyesi, Oyunlaştırma Atölyesi, Büyük Veri Atölyesi, Simülasyona ve Oyuna Dayalı Öğretmen Eğitimi Atölyesi, Etkili Sunum Teknikleri Atölyesi, Eğiticinin Eğitimi Atölyesi, HoloLens Atölyesi ve Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi) devam edecek."

  Eğitim Teknolojileri Zirvesi

  Etkinlik.io - Son Dakika Haberleri

  Haberi Kaydet
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title