Ecem Erkek kimdir? Arda ile Omuz Omuza konuğu Ecem Erkek kaç yaşında, nereli? - Haberler
Haberi Paylaş

Ecem Erkek kimdir? Arda ile Omuz Omuza konuğu Ecem Erkek kaç yaşında, nereli?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Ecem Erkek kimdir? Arda ile Omuz Omuza konuğu Ecem Erkek kaç yaşında, nereli?

Ecem Erkek kimdir? sorusu merak ediliyor. Arda ile Omuz Omuza konuğu Ecem Erkek kaç yaşında, nereli? Netflix'te yakın zamanda çıkacak olan Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? filminden sonra merak edilen isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. 46. Altın Kelebek Ödülleri En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu ödülünü alan başarılı oyuncu olan Ecem Erkek'in eşi kimdir? Ecem Erkek hangi dizilerde oynadı? İşte, Ecem Erkek dizileri, filmleri!

Güldür Güldür'ün başarılı oyuncuları arasında olan Ecem Erkek, Yılmaz Erdoğan'ın senaryosu olan Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? filminde yer alan isimlerden biri oluyor. Ecem Erkek kaç yaşında? Ecem Erkek kimdir? Ecem Erkek eşi kim?

1989 yılında Ankara'da doğdu. Aslen Sivas'lıdır. 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesi'nden mezun olduktan sonra oyuncu olmaya karar vererek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvarında tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu'nda diksiyon eğitimi dersleri almıştır.

2009 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda kursiyerlik yapmış, sonrasında ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü kazanmış, bu bölümden 2015 yılında mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarıyla başlayan oyuncu; Amerikan Rüyası, Woyzeck, Üç Kuruşluk Opera, Tersine Dünya, Romeo & Juliet ve Şark Dişçisi gibi oyunlarda yer almıştır. 2017'de Hayat Sırları dizisinde yer alan oyuncu, daha sonra Güldür Güldür Show isimli tiyatro oyununun kadrosuna katılmış olup hâlen burada yer almaktadır. 2018 yılında Hakan: Muhafız dizisinde iki bölümde yer alan oyuncu, 2020 yılında 46. Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Kadın Komedi Oyuncu adayı olmuş, ödül etkinliği 2020 İdlib saldırısı nedeniyle iptal edilmiştir. Ayrıca Taksim Trio ile birlikte Bu Da Gelir Bu Da Geçer ve Nereden Bileceksiniz şarkılarını seslendirmiştir.

Yüce Armağan Erkek 2016 yılında oyuncu Ecem Erkek ile evlendi ve bugün anlaşmalı olarak boşandılar. Eğitimi ,Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi (2012–2015), ODTÜ Fen Edebiyat Fakültesi (2003–2010).

Hakan: Muhafız Sıla 2018

Güldür Güldür Show Naime 2017-

Hayat Sırları Şirin Kuzgun 2017

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
title